Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Émelygés 4 héttel a szülés...

Émelygés 4 héttel a szülés után minden nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Persze a kialvatlanság, a stressz, bár már mindhez szokok hozzá, de mióta a kórházból hazajöttünk az van, hogy nem mindig ugyanannyira , de minden nap émelygek,mint pl a várandósság elején. Nem kívánok semmi kaját, vissza is fogytam a kiindulási súlyra , ledobtam 14 kilót 2 hét alatt.

Szóval nem tudom mitől lehet már 4 hete ez az émelygés, mert nyilván nem vírus, talán lelki eredetű, de ha veszek be valami nyugi bogyót rá (nem szoptatok és nem teszek kárt a gyerekben egy szem Frontintól amit szedtem jó pár évig annó) az sem mulasztja el mint régen mikor a szorongás miatt émelyegtem. Vagy a hormonok okozhatják vajon? Mert amúgy minden tök jó a babával, frusztrált sem vagyok, ideges sem, hogy ne aludna, ne enne, stb és mégis minden nap émelygés van.

Volt más is így?


márc. 1. 16:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány?
márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az nincs. Szedem még a terhes vitamint és a vérképem sem mutatott eltérést.
márc. 1. 17:22
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kimerültél. Én pörögtem szülés után, nem stresszeltem rá én sem arra, hogy lett egy babám. Pár héttel szülés után kétszer is elájultam pár nap különbséggel, minden tesztem, vizsgálatom negatív lett.
márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

ledobtam 14 kilót 2 hét alatt

Ez már önmagában nem normális, sőt nem is lehetséges hacsak nem volt rajtad 10 kiló víz

márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Négyes! De lehetséges, ha nem kívánsz enni és nem is eszel. Lehetséges, én vagyok az élő példa és tök átlag testalkattal indultam a terhességnek és bár feljött 14 kiló az nem víz volt. De nem volt császár után semmi étvágyam két hétig alig ettem amire azt mondták, császár után (itt a gyakorin is mondták) tök normális. Most már eszek, vissza is jött 3 kiló.
márc. 1. 17:41
 6/29 A kérdező kommentje:
Ja és amit te nem tapasztaltàl az még attól lehetséges ám 🙂!
márc. 1. 17:42
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Én normál súlyal lettem terhes majd az 2 hét alatt annyira nem volt étvágyam az első hetekben hányinger miatt hogy 12 kg lement. Sovány lett a testömegindexem. Ennek ellenére sz utolsó 4 hónap alatt 30 kgot híztam.

Császár után 1 hónap alatt 24 kgot fogytam. Ugyan ez volt a bajom.

márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyit fogytatok ilyen rövid időn belül, akkor megvan a válasz, mi a kérdés?
márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért fogytunk mert émelyegtünk és nem ettünk rendesen.

Amúgy én se tudom mitől van. Napi 3 b6ot szedtem és egyszer csak elmúlt.

márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
#9 rendben van, gondold ezt. Mêgcsak véletlenül se gondolkodj logikusan, azt tiltják.
márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!