Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Émelygés 4 héttel a szülés...

Émelygés 4 héttel a szülés után minden nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Persze a kialvatlanság, a stressz, bár már mindhez szokok hozzá, de mióta a kórházból hazajöttünk az van, hogy nem mindig ugyanannyira , de minden nap émelygek,mint pl a várandósság elején. Nem kívánok semmi kaját, vissza is fogytam a kiindulási súlyra , ledobtam 14 kilót 2 hét alatt.

Szóval nem tudom mitől lehet már 4 hete ez az émelygés, mert nyilván nem vírus, talán lelki eredetű, de ha veszek be valami nyugi bogyót rá (nem szoptatok és nem teszek kárt a gyerekben egy szem Frontintól amit szedtem jó pár évig annó) az sem mulasztja el mint régen mikor a szorongás miatt émelyegtem. Vagy a hormonok okozhatják vajon? Mert amúgy minden tök jó a babával, frusztrált sem vagyok, ideges sem, hogy ne aludna, ne enne, stb és mégis minden nap émelygés van.

Volt más is így?


márc. 1. 16:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
20%
2 hét alatt 14 kilót fogyni nem lehet. 1 kg zsír az 7000 kalória. Ha semmit sem eszel, es a szervezeted a zsírból (és izomból) nyeri a kalóriaszükségletét akkor sem éget el 7000 kalóriát. Ennyit egész egyszerűen nem tud. Rengeteg víz lehetett rajtad, ha 14 kg lement 2 hét alatt.
márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
9! Akkor lehet még dolgoznak a hormonok.
márc. 1. 19:00
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

Hát nálatok dolgoznak, azt látom😅

Írom ezt nőként, aki már szült.

márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
49%

#13 Neked mi bajod van?

Bánt hogy mi ennyit fogytunk?? Menj orvoshoz mert nem vagy normális.

márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
11! Legyen neked igazad 😄. Hatalmas hasam volt, ott volt csak rajtam felesleg, a testem többi részére max 2-3 kilót híztam (doki mondta). Sok volt a magzatvízem, szülés után rögtön 87kg-ról 79kg lettem. Mikor hazajöttünk és semmi étvágyam nem volt minden nap szinte fogytam egy kilót,így visszafogytam 73kg-ra amivel kezdtem a terhességet. Úgyhogy de, létezik, ha fejen állsz és pörögsz akkor is. Sosem vízesedtem, egyedül a pocak volt nagy. Na abban volt picit több víz, de ennyi. De ha nem eszel, akkor mennek ám le a kilók. Próbáld ki, bár gondolom neked ez úgysem menne.....
márc. 1. 19:05
 16/29 A kérdező kommentje:
14! Rosszul van összerakva. Az ilyennel foglalkozni sem kell. Ami vele nem történik meg, az a dolog nem is létezik szerinte. Csőlàtàs....
márc. 1. 19:06
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Nekem aztán teljesen mindegy, hogy irreálisan sok kilót vesztettetek rövid időn belül. Ettől vagytok rosszul, ettől émelyegtek. Ezt annyira nehéz elhinni? Mégis milyen választ vártok?
márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Örüljetek neki, hogy nem lett nagyobb bajotok.
márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
66%

#18

Ha az emer émelyeg, ránéz egy ételre és undora van alig tud 2 lábon állni nyílván nem tud enni. Ennek köszönhetően nyílván fogy. Próbál enni de nem szűnik az émelygés és örül hogy ennyit is magába tudott imádkozni.

márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Rendben, akkor fogyjál még 20 kilót egy hét alatt, hiszen ez normális🙂🙂
márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!