Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Émelygés 4 héttel a szülés...

Émelygés 4 héttel a szülés után minden nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Persze a kialvatlanság, a stressz, bár már mindhez szokok hozzá, de mióta a kórházból hazajöttünk az van, hogy nem mindig ugyanannyira , de minden nap émelygek,mint pl a várandósság elején. Nem kívánok semmi kaját, vissza is fogytam a kiindulási súlyra , ledobtam 14 kilót 2 hét alatt.

Szóval nem tudom mitől lehet már 4 hete ez az émelygés, mert nyilván nem vírus, talán lelki eredetű, de ha veszek be valami nyugi bogyót rá (nem szoptatok és nem teszek kárt a gyerekben egy szem Frontintól amit szedtem jó pár évig annó) az sem mulasztja el mint régen mikor a szorongás miatt émelyegtem. Vagy a hormonok okozhatják vajon? Mert amúgy minden tök jó a babával, frusztrált sem vagyok, ideges sem, hogy ne aludna, ne enne, stb és mégis minden nap émelygés van.

Volt más is így?


márc. 1. 16:49
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
17, 18! Örülünk 😄! Neked meg jó éjt szerintem. És mivel egy válaszoddal sem a kérdésre válaszoltál mindet Jelentettem és lepontoztalak! Volt értelme a válaszaid ideböfögni.
márc. 1. 19:14
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Köszi, hetero vagyok, kihagyom ezt a lehetőséget.
márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
83%
Én 94 kgval mentem szülni. Én nagyon vízesedtem, nagy volt a baba is, 2 hét múlva már 82 kg voltam. A fáradtság is okozhat émelygést. Én is császáros voltam, volt hogy egész nap nem kívántam a kaját.
márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Először is nem szültel hanem volt egy muteted. Gondolom annak az érzéstelenítőnek a hatása.. Éljenek a művi beavatkozasok
márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Na megjött a momzilla akinek a legmagyobb eredménye az életben hogy volt szerencséje a vagináján kinyomni a gyerekét.


"Éljenek a művi beavatkozasok"

Igen sokkal jobb lenne ha a baba meghalna az anyában ugye?

márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

#28 eddig én voltam a paraszt ennél a kérdésnél, de ez egy aljas, mocskos meglátás. A császáros szülés is szülés.

Tudom, hogy divat lett szidni a császárosokat, ahogy a császárosok is szidják ugyan úgy azt, aki természetes úton szült.

Nem tudjuk mit érezhetett a másik, minden szülés más. De nem is kell tudni. El kell fogadni, ennyi.

márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Tsh-t nézzétek meg. Pajzsmirigy túlműködés lehet a fogyás és az émelygés. Ha nagyon lemegy, akkor még szédülni is tudsz tőle.
márc. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
24#-es "Azt" az érzéstelenítőt azért adják,hogy megmentsék a baba-anya életét,te marha. Ilyen mellékhatása pont nincs. :) Fingod nincs az egészről. Örülj,ha nem volt erre szükséged és szégyelld magad,ha a gyereked is feláldoznád egy hüvelyi szülés oltárán. Idióta..
márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
27#-el Egyetértek,pajzsmirigyet nézesd meg. De amúgy az is lehet,hogy csak vizesedés volt,az megy le ilyen hamar.
márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!