Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szülők tényleg elfelejtik,...

A szülők tényleg elfelejtik, hogy milyen volt a gyerek előtti életük?

Figyelt kérdés

Most néztem meg a YouTube-on az Apád-anyád idejöjjön főszereplőjének, Lindsay Lohannak az egyik interjúját, és azt mondta, hogy az emberek elfelejtik, milyen volt gyerek előtt az életük, mert a gyerek ezt teszi.

Neki tavaly született a kisfia, de számomra ez kicsit fura megfogalmazás, mert nem hiszem hogy senki sem tudná, hogy milyen volt az "előző" élete.


márc. 10. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát nekem 8 éves a nagy és igen, emlékeim nyilván vannak de azok olyan távoliak, mintha valami másik életből valóak lennének. :D
márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert 1 eves a gyereked. Az enyem 10,mar csak nyomokban emlekszem mi volt elotte. Mar az o csecsemo korara is csak nyomokban emlekszem.
márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szó szerint kell ezt érteni, hanem átvitt értelemben. Más lesz az élete, már más foglalkoztatja, mint a gyerek előtt.

Limdsay Lohan pl alkesz volt, drogozott, gondoaltan vezetés miatt elítélték, de próbaidő kapott... Erre nem emlékszik, vagyis nem akar emlékezni. A mondat a változás tényét és igényét jelenti

márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

figyejjedmáncsak nemtánbekerültéla vííííííí állj lé klubba?


Nyilván nem felejtik el de megváltozik az értékrend mivel már a gyerekkel kell foglalkozni

Meg egyébként is idővel az ember egyre lejebb és lejjebb nyugszik én sem érzem már magam 25-nek

márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy! 11 év telt el, de azóta is visszasírom, hiányzik
márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem felejtettem el, bár nekem csak 7 éves a legnagyobb gyerekem.


Jó volt az is de nem sírom vissza, most is jó csak más. :) Nem is bírnám már azt a sok bulizást, jesszusom. 🤣

márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem ez hülye megfogalmazás.

Hat éves a nagyobb gyerekem, tökéletesen emlékszem, milyen volt gyerek előtt.

Nyilván nagyot változott minden, sose lesz már olyan, mint régen, még úgy sem, hogy azért az én életem nem kizárólag az anyaságból áll ki, de ezek miatt nem mondanék ilyet, hogy valaki "elfelejti", mert ez teljesen más dolog.

márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Rám ez biztosan nem igaz. Lindsay-re ezek szerint igen, de nem kéne általánosítania.
márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár aki.Van ismerősöm aki többet bulizik a gyerek mellett mint előtte
márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!