Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor mentetek szülési szabira...

Mikor mentetek szülési szabira és mit csináltatok, amíg nem jött a baba?

Figyelt kérdés
Hétfőtől szabin vagyok, de marhára semmi dolgom, csak döglök egyedül itthon egész nap. Jógázok, sétálok, olvasok, de nagyon unalmas. Lassan megbánom, hogy nem maradtam tovább a munkában. 38+5 vagyok.
márc. 19. 11:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38%

34 hetesen, maradtam volna meg, de korhazban dolgoztam 13 oras muszak, plusz napi 3 ora utazas ( kulfold, itt nem irnak ki minden boldog boldogtalant, elkezdtem hamarabb a szulesi szabadsagot )


Nagyon unatkoztam en is, aztan nagy takaritgatasokba fogtam, mert tudtam a baba mellett nem lesz ido.

Szekrenyeket, hutot, polcokat, ablakokat takaritottam, kimostam minden pledet, diszparnat fuggonyt stb.

Neked max. 3 heted van meg, az mar nem sok 🙂

márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

35 hetesen kb, és szeretek otthon lenni, tévéztem, sétáltam, kirándultunk a férjemmel, pakolásztam a babacuccokat.

Másodjára meg kb 30 hetesen maradtam otthon, kezdődött a nyári szünet, játszótérre mászkáltam a naggyal szülésig.

márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
37. héttől. Én sajnálom, hogy nem előbb, simán feltalálom magam egyedül is, csak kellett a pénz. Azóta meg bármit megadnék 2 hét egyedüllétért, de ez van. Majd ha már elköltöztek a gyerekek.
márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
34.héten, nekem is a mosógép lett a legjobb barátom, takarítottam, kicsit szépítgettem a lakáson. A férjemnek épp volt leállás a cégnél, így amennyit bírtam még kicsit kirándulgattunk kettesben (azt hittük gyerek mellett nem lesz ilyesmire idő, de tévedtünk :D ). Nekem igazából nagyon jól telt, indítottak 38.hetesen így igazából csak négy hétről volt szó, de próbáltam hasznosan tölteni, ami szerintem sikerült is.
márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 héttől voltam szabin ami pár nap után kórház lett és 37 héten császár volt. Ha tudtam volna előre, hogy így lesz elöbb mentem volna kicsivel vagy sima szabijaim betartalékolom.
márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel 32. héten, kezdődött a nyár, nem bírtam a meleget, egész nap a légkondi alatt pihegtem, sorozatokat néztem, olvastam, a hobbimmal foglalkoztam, szülésfelkészítőkre jártam, stb.

A másodikkal 37. héten, a munkahelyem melletti bölcsibe járt a nagyobb gyerkőc, furcsa lett volna, hogy minden nap elmegyek a bejárat előtt 2x is oda-vissza, de aztán meg dolgozni nem dolgozok :D Szóval akkor maradtam, amíg úgy éreztem, hogy van értelme. Abban a 2 hétben, amíg a kicsi megérkezett, addig én is próbáltam takarítani, beszerezni még a hiányzó dolgokat, ruhácskákat, stb, kitalálni, hogy fogok megbirkózni egyszerre két gyerekkel, és így elrepült nagyon hamar az idő.

márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó unalmas életed lehet, ha 3 nap szabi után már rosszul vagy.
márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én babaruhákat vasaltam még 38 hetesen, aludtam napközben, mert éjszaka nem tudtam, ajándékba kapott játékokat fertőtlenítettem és Netflixeztem. Mivel mindenben hamar elfáradtam minden 2x annyi ideig tartott mint nem terhesen Egy pillanatig nem unatkoztam.
márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 hetesen fogok, de lesz mit csinálni bőven, ugyanis van vállalkozásunk, akkor indul a szezon, szóval nem lesz időm unatkozni :D Mellette abban a hónapban fogunk menni egy hetes nyaralásra is. A férjem is akkor kezdi főállásban a közös vállalkozást, úgyhogy szerencsére így lesz már szabadidőnk is, tudunk akár kirándulni is közben, közös programokat csinálni
márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, már bocs..:D 38+5 minden órás kismama vagyok, ne halj már bele az unalomba 😂 használd ki inkább, hamarosan ennek vége, és nem lesz időd unatkozni, napok, max hetek kérdése. Mondom ezt úgy, hogy én imádok babazni, de nagyon más, mint amikor még több időd van magadra :) hogy a kérdésre is válaszoljak, kb 29 hetesen vettek táppénzre, én nem szenvedtem, sőt, ekkor már élveztem. Jól esett pihenni, olvasni, néha takarítani, stb. :)
márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!