Lehet ikerterhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemmel rajta vagyunk a baba témán és úgy néz ki sikerült:) viszont lenne egy kérdésem. Többeknél olvastam, hogy nagyon halvány pozitívat teszteltek 1-2 nappal a nemvárt előtt, nekem viszont a 11dpo-n, nem várt előtt 5 nappal (33 napos ciklusom van) délutáni vizeletből is erősen kimutatta, azóta minden reggel tesztelek és erős pozitív az eredmény. Ez szerintetek utalhat ikerterhességre? Köszönöm a válaszokat!

márc. 22. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

nem


vervetelre menj es rendesen hcg szintet kell nezetni, ha nagyon gyorsan nagyon nagy erteket mutat akkorlehetikressegre gondolni, de 8. heten mar ugyis latni uh-on is

márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, de lehet, hogy nem. Ez ennyibol nem derul ki.
márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi koze hozza.
márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ne drukkolj az ikerterhességnek, kockázatos állapot. És ennyiből nem lehet sejteni.
márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy. Ez az égvilágon semmit nem jelent. Nekem vizelet teszten alig látszott, amikor vérben magasabb volt, mint kellett volna. Utána is sokkal gyorsabban nőtt,mint a normális. Azt mondták, valószínűleg iker terhességnek indult, de az biztos, hogy egy maradt. Vizelet teszt alapján meg egyet se mondtak volna, nem hogy kettőt. Ha ide felraktam volna, lehurrogtak volna, hogy minek mutogatom a hómező tesztem. (Én tudtam, hogy + lesz az, mert előző terhességemnél is sokkal halványabb volt, mint másoknak.)
márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11 dpon már nekem is jól látható + teszteim voltak, nekem ez 4 nappal nemvárt előtt van.
márc. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
10.dpo-n az én tesztem is pozitìv lett. Màsnapra meg dèlutànibòl is erős pozitìv màr. Èn is gondoltam, hogy lehet, hogy ikrek. De nem. Kislányt vàrok. 20 hetes km :)
márc. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem az ikerterhességnek drukkolok:) Mivel nincs tapasztalatom ebben a témában, csak az olvasott infókat próbálom feldolgozni. :)
márc. 23. 07:01
 9/9 anonim válasza:

Szia. Végül mi lett?

Mensi előtt 3 nappal erős pozi lett a 25os tesztem és én ikreket várok :)

ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!