Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A tápszerfelajánlós kérdésre...

A tápszerfelajánlós kérdésre emlékeztek?

Figyelt kérdés

Nem sokáig olvashattuk, mert a moderátorok törölték. Valószínűleg ennek is az lesz a sorsa, de nem érdekel, akkor is leírom a véleményemet.

Megmelengette a szívemet a kérdés, és én voltam a 3. válaszoló, aki szintén tápszert ajánlott fel. Hogy azután még hány válasz érkezett, azt nem tudom, mert mire kerestem a kérdést, törölték.

Azt még megértem, hogy ha valaki hirdet, vagy keres, venni akar, vagy valami ilyesmi, akkor azt törlik, de könyörgöm, ez SEGÍTSÉGNYÚJTÁS akart lenni. Annak, aki rászorul. És mivel vannak jószándékú emberek, segítenénk is. Nem kívánok senkinek rosszat, de kíváncsi vagyok, hogy ha a moderátor szorulna segítségre, és nem segítene senki, akkor hogy állna a szája?

De azért öröm az ürömben, hogy valaki gyors volt, és még azelőtt írt nekem e-mailt, hogy törölték a kérdést. Úgyhogy tegnap el is postáztam, remélem hamar megkapják.

Szép napot mindenkinek!


2010. okt. 26. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Olvastam és meg is jegyeztem hogy nagyon rendes vagy.

sajnálom hogy ilyen az oldal szabályzata kár hogy sok kérdést nem vesznek észre ami tényleg reklám. ez nem az volt. .. mit mondhatnék.


A szándék a lényeg legközelebb próbáld meg máshol ott talán nem törlik ki a jó indulatú kérdések iróját.

2010. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Vagyis az eredeti kérdéskiirónak irtam hogy rendes de ezek szerint korán leléptem mert nem láthattam én se a végkifejletet.
2010. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű kérdéseket elég gyorsan törlik.Ha mégis van ilyesmi kérdés akkor gyorsan privit kell írni,és a kapcsolattartás már meg is van.Én így postáztam el 2 kérdezőnek a megmaradt gyógyszereimet!

De amúgy tényleg rendes vagy!

2010. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!