Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Emlékeztek még a H1N1 oltással...

Emlékeztek még a H1N1 oltással kapcsolatos téli dilire?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 09:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Most hogy igy mondod ... egyébként nem voltam parázós.
2010. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lenne nem emlékezni, mikor mindenhonnan azt lehetett csak hallani.

És én sem voltam parázós.

2010. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Persze :))) Máig nem bánom, hogy nem oltattam... Miért kérdezed?
2010. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anita112 ***** válasza:
39%
Azt mondják hogy az oltás miatt nagyon sok kisgyermek valamilyen szerv hiánnyal jött a világra és ezért nagyon sokan várnak most szervátültetésre
2010. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
decemberben szültem. Akkor mondta a szülésznő, hogy mennyi vetélés, halva szülés volt az oltott kismamáknál :( Borzasztó!
2010. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor eszembe jut, ha újra felröppen valami hír, hogy mennyire jól döntöttünk, hogy nem lettem beoltva.

Kicsivel több, mint középidős voltam akkor..........

2010. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én először a nem oltók táborába tartoztam,azután a család nyomására beoltattam magam.Azt hiszem 30 hetes lehettem.Hála Istennek nem lett semmi baj,a babám 7 hónapos.De ha idén megint ijesztgetni fog a média inkább kikapcsolom a tv-t.Igy utólag felháboritónak tartom azt a pánikkeltést.
2010. aug. 26. 10:16
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Azért abba is gondoljatok bele, hogy mennyi kismama és kisbaba halt bele a betegségbe. Én ugyan nem oltattam, nem is érdekel azóta sem, de talán azt sem ártana végiggondolni, hogy lehet azért maradt pánikszinten a dolog járvány helyett, mert ilyen sokan beoltották magukat.

Szerintem ezt nem kell ennyire túlragozni. Ha régen így kezelték volna a himlő, vagy a spanyolnátha elleni oltásokat, már kihalt volna az emberiség. És nem hinném, hogy a védőoltásnak bármi szervi kihatása lett volna a kisbabákra, hiszen akkor ezzel lenne tele a sajtó. Ez csak egy újabb pletyka.

2010. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
naná. emlékszem volt itt egy nő(az egészség kategóriában), aki feltette azt a kérdést, hogy miért nem oltatunk, mikor ilyen meg olyan veszély van. minden kommentjében állította, hogy megbánjuk még, meghalunk, ő csak sajnálni tud minket, amiért ilyen korlátoltak vagyunk és ő majd hogy fog rajtunk röhögni, mikor a tavaszi járvány szedi az áldozatait. azóta is várom ezt a kommentet, de nem érkezett meg, mint ahogy a tavaszi járvány sem. el kellett adni az oltószert. nagyon sajnálok mindenkit, akinek a halálához köze volt a vírusnak, de a kb 140 áldozat, akiről idehaza beszélnek járványügyileg nullának tekinthető. nyilván ez is tragédia és borzasztó, de nem ok arra, hogy egy országot riogassanak. azóta több cikk is bírálta a H1N1 körüli felhajtást, rangos orvosi lapok és bizottságok. egyszerűen világválság volt, a gyógyszergyártó cégeknél is, hát felfújták a vírust a gyógyszeripar kaszált rajta.
2010. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy akik meghaltak, azok a vírus miatt haltak meg??? Mostanában egyre több ellenvéleményt hallani erről. Pl a WHO-nál is kiderültek bizonyos dolgok.Pl. hogy a járvány kihirdetését megszavazó bizottsági tagok nagy részét különböző gyógyszergyárak pénzelték... Ja! Meg, hogy Mexikóban se volt annyi halott, amit először elhíreszteltek, azoknak is a nagy része inkább a rossz egészségügyi ellátás miatt halt meg és nem a vírus miatt... Hogy nálunk mi volt az oka a sok halottnak? Máig nem derült ki, de nem ártana utánanézni....

Ja! Ezt érdemes elolvasni: [link]

2010. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!