Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig használtok 1 cumit?

Meddig használtok 1 cumit?

Figyelt kérdés
Mosom sterilizálom mindig. Az érdekelne hogy pl 2 hótól használjátok a következő 6 hós cumi vásárlásig vagy mondjuk havonta cserélitek. Ha szeretnék még 1 babát akkor az jó lesz neki vagy újat kell venni. 6 hónapos a babám. Volt neki 2 havit 2+ most kapja a 6+ havit. Az első vcumikat kidobtam de most ezeket is és inkább a következő babának újat kell vagy eltehetem neki ezeket?

márc. 26. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én újat vennék mindenképp.
márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

eszembe nem jutna eltenni. Én biztosan vennék újat.

Mi kb 4-5 hónapig használjuk. De ez idő alatt párhuzamban megy 2-3 cumi is.

A kort akkor nézem csak, ha újat veszünk.

márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Eszembe nem jutna eltenni. A fogkefet is elrakod majd ??🤮


2-3 honapig hasznaltunk egyet, de ugy, hogy tobb cumija is volt ez ido alatt, es mindet lecsereltem par havonta.

márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eltettem de csak az első cumijukat csak is emlékbe! Eszembe nem jutna oda adni másik babának.

2-3havonta cserélem egyszerre van legalább 5cumija.

márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ellehwt tenni ha szép alig használt kinézetű semmi baja nem lesz,de nem.egy akkora összeg ami földhöz vág
márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze. Nekünk is úgy van hogy 2 cumija van itthonra 2 ha megyünk valahova. Én sem adnám oda csak van aki pazarlásnak mondta és kíváncsi voltam a véleményekre 🙂
márc. 27. 08:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tennem el a kovetkezo babanak. Mi addig hasznaljuk, amig ki nem dobalja a babakocsibol. 🤦🏼‍♀️ Akkor veszek ujat mindig, amikor mar csak 2 db cumija van.
márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!