Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az oltast hogy viselik az 1...

Az oltast hogy viselik az 1 évnél idősebb gyerekek? Az én kislányom pont 1 éves nagyon jól viseli az oltast, szinte nem is sír. Sokan mondják, hogy majd változik ez.

Figyelt kérdés
márc. 27. 13:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Nincs ebből kellemetlenség, hogy ordít egy gyerek. Legutóbb, mikor vittem a kisebbik fiam pont egy brutális front volt. Szó szerint minden gyerek ordított a rendelőben a felnőtteknek fájt a feje, mondta a doki néni, hogy neki is fáj.

De nálunk ebből nem csinálnak problémát, hogy sír-e egy gyerek vizsgálaton vagy nem. Teljesen rezignáltan végzik így is a dolguk.

Félre értés ne essék, attól hogy a tied most nem sírt és nagyon büszke vagy rá, lehet, hogy legközelebb ordítani fog, akkor meg szégenykezned kéne?- bocsi csak átlátok a kérdéseiden...

márc. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Huh, jaj, hát csak te hiszed, hogy átlátsz, közben meg...
márc. 28. 07:29
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Gyerekkorhazban dolgoztam.

Kerdezo, a legtobb kisgyerek sir egy rendeloben, korhazban.

Ez teljesen megszokott, normalis, az egesz vilagon igy van. Hogy lenne mar kellemetlen ?

Attol, hogy a tied nem sirt egy evesen, attol meg nem lesz jobb mint a tobbi aki sir.

Fura vagy, kerdezo.

márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ki mondott olyat, hogy az enyém jobb lenne? Arra nem gondoltok, hogy talán már előre félek, hogy így fog ordítani az enyém is? Mert hallottam már olyat, hogy egyáltalán nem tetszett a dokinak, elkapatottnak nevezte a gyereket stb, még nehezebbe tévé ezt a helyzetet.
márc. 28. 09:10
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14# Akkor mondjuk dokiváltás (ha van rá lehetőség). Egy gyerekorvosnak legyen már annyi empátiája, hogy megértse, hogy egy kisgyerek igenis sír, ha szurit kap, vagy akár ha orvost lát, amennyiben kellemetlen élményekkel köti össze.
márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!