Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy a 3...

Mi kell ahhoz, hogy a 3 gyerekemmel ingyen utazhassak?

Figyelt kérdés
Kell valami igazolás, vagy elég a személyi igazolványuk vagy bármi más?
márc. 28. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Személyi igazolvány,lakcímkártya,ami egy lakcímre szól.
márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerre kell a 3 gyermekednek veled lenni a buszon/vonaton.

Csak ebben az esetben ingyenes.

Szintén 3 gyermekes vagyok.

márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Eddig is ez kellett amúgy a 90%-os kedvezményhez,csak senki nem foglalkozott vele.Vasúti jegypénztáos vagyok.
márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Ja igen,persze az is igaz,amit a 2-es ír.Egyszerre,egyidőben jelen kell lenni mind a 3 gyereknek.Ez logikus kellene,hogy legyen,de valóban van akinek ez nem egyértelmű.
márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Nemrég utaztam távolsági buszon, amikor felszált egy nő 2 gyerekkel.

Mondta a sofőrnek, hogy ő nagycsaládos, mennyit kell fizetnie?

Erre a sofőr, hogy akkor ingyen utazhat, de nem láttam hogy mutatott e valamilyen igazolványtt.

márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
2 hete vonatoztunk, igazából semmit nem kért a kalauz, csak körbemutattam a gyerekeimre. A honlap annyit ír, hogy a jogosultság igazolására alkalmas igazolvány.
márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A legkisebbek fél éves, még nem utaztunk sehova tömegközlekedéssel, amiota megszületett a legksiebb, de most délután vonatoznek egyet veluk a szomszéd varosba, csak nem tudom, mi kell hozza. :)
márc. 28. 10:50
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor elindulok veluk, max. ha nagyon kotekednenek, megveszem a jegyet magamnak.
márc. 28. 10:51
 9/12 A kérdező kommentje:
A vonaton eddig sem foglalkoztak mondjuk vele, mert volt, hogy a kalauznal vettem jegyet es a ket sajat gyerekemmel voltam+unokaocsemmel es 90 szazalekosat adott, még szoltam is, hogy a legnagyobb nem az enyem, de azt mondta, nem szamit. Viszont hazafele lehet, hogy busszal jonnenk.
márc. 28. 10:53
 10/12 A kérdező kommentje:
De akkor vonatra semmi regisztracios jegy sem kell meg semmi? Csak felszallunk es ennyi?
márc. 28. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!