Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen átmeneti időben hogyan...

Ilyen átmeneti időben hogyan öltöztették a babát babakocsihoz?

Figyelt kérdés
Téli overall? 17-20 fok körül
márc. 28. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ma olyan vékony lidl-s overált (nem jut eszembe a neve) adtam az 1 éves kisfiam rá, de csak mert szél volt. Egyébként 17-20 fokban csak dzsekit adnék. Téli overál az nagyon sok, még egy pici babának is szerintem.
márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Teli? Ne szorakozz mar :D

Meg ha nagyon picike is a baba, akkor se kene megfozni.

Nalunk 15 fok felett egy vekony pamut overal kerul elo, azt szoktam raadni, alatta pulcsi, body, nadrag van, tehat az itthoni ruhaja.

10-15 fok kozott meg egy atmeneti pluss overalunk van.

Plusz egy takaro mindig van nalunk, ha kene.

márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

TÉLI overál ILYENKOR??? Ne fözd már meg szegény gyereket. Vagy te is vastag télikabátban vagy???

Egy vékony overál, alatta egy body nadrág pulóver böven elég ilyen meleg tavaszi idöben!

márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam két éves most de igazából tavaly is így öltöztettem.:

Harisnya, vékony nadrág, pulcsi és egy közép vastag kabát (ha nem fúj a szél akkor egy szvetter.

Ennyi.

Semmi többet nem adtam rá.

Ha nem fúj a szél sapkát sem, vékonyat sem.

márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első gyerek néha nehéz mit adjak rá, de 5 fok alatt adok rá téli overált. Én sem télikabátba járok 15 fokban, pedig fázós vagyok. Én ilyenkor ami rajta van otthon arra adok egy rugit meg vékony kabát. Ha süt a nap lecipzározom, ha meg lehül fel és betakarom van takaró mindig a kocsiban. Mostanában mindig 15-17 fok volt ahol lakunk sütött a nap és akárhány anyukát láttam téli overálban voltak a gyerekek. Én nem hiszem el, hogy nincs melegük. Egy fiú aki már beszélt és ment is folyton panaszkodott melege van. Bélelt síoverálban volt.
márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4 hónapos, ma "macis" overál volt rajta, vékony sapkával alatta csak egy vékony hosszú body és vékony talpas naci.


Ha nem fúj ennyire a szél akkor alulra harisnyát kap vastagabb nadrággal felülre hosszú body és vastag pulcsi, fejre vékony sapka.

márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

17-20 fokban TELI overall ?? Eszednel vagy ?

Teli overall TELEN kell, a 0 fokban bakker !


17-20 fokban folso es vekony kardigan / pulcsi van rajta.

márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

:)

Bocs, siettem menet közben, téli overall *helyett* akart lenni.


Egyébként érdekes, figyelgettem én is az elmúlt 1-2 hétben, és kb 16 foktol akartam lecserélni a teli overallt másra.

De tegnap is láttam ahogy írta valaki nagyobb gyerkőcöt abban, pedig ő már mozgott. Pár hete, mikor jobban előjöttek a 15-16 fokok már le akartam cserélni inkább, de anyám, anyós is azt javasolta, még nem kell, meg kérdeztem itt idősebb szomszéd nénit felnott gyerekkel, unokáival, ő is azt mondta még 2 hete, hogy várjak még mert nagyon változó az idő. ( ami igaz is, mert sokat volt 10 fok, aztán 15. Eső, széles időben meg hidegebben érződik eleve, és igen, én is téliben voltam egyébként eddig. )


Megnyugtatasképp viszont: tényleg nem volt melege 16 fokig. Ezt onnan tudom, hogy megnézegettem mindig, a tarkójánál is, és nem izzadt le.


Mostanra viszont beállt a jobb idő 16 fok alatt nem igen lesz, van dzsekije is, de bizonytalan voltam a rétegekkel, mert láttam én is eddig bundazsákot is kint, vegyesen mindent..

(Pedig ősszel is 14 fokban mi nem overallban voltunk pl)


Aki nem hülyézett egyből még így se a kérdés alatt (20 fokba nyilván nem adok már rá télir), annak külön köszi. ;)

márc. 29. 04:55
 9/13 anonim ***** válasza:
15 fokban sem kell téli overál.
márc. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ok, hát én adtam.
márc. 29. 06:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!