Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Átmeneti overál alá elég a...

Átmeneti overál alá elég a body harisnya ilyen időben? 10 fok.

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nadrág?
2018. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Mennyi idős a kicsi?
2018. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha még kicsi, mózeskosaras, akkor body+vastag rugi, overál rá takaró sétához (vékonyabb.) Ha már nagyobb kicsit, akkor hosszú ujjú body+vékony hosszú ujjú felső, melegítőnadrág és arra az overál. Szerintem kevés a body harisnya.
2018. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

3 hetes a kisfiam,mi így megyünk sétálni: body+rugi+átmeneti overál+sapi+takaró

Szerintem egy rugi jobb lenne mint a harisnya, hogy a törzsén dupla réteg legyen rajta.

Ha nagyobb gyerek akkor nem teljesen ugyanez a felállás, de szerintem akkor is kevés a harisnya.

2018. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

10 fokban még az átmeneti overál is sok. Már ha 10-12 hónap felettiről van szó.

Mózeses picinél oké lehet. Igen, az alá elég a harisnya vagy egy body+rugi.

Még nagyobbnál se adtam soha (melegítő) nadrágot overál alá. Vagy leggings vagy harisnya, mert nadrággal nehéz mozogni overálban.

2018. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem mindegy mennyi idős, alszik-e. Elégnek elég, viszont lehet sok. Bár annyira mindegy, hogy pár hónaposra kocsikabát+pléd kombó van vagy plüss overál pléd nélkül. Nekem a lányom júliusi, 10 fok körül így októberben én legalábbis kocsikabátot adtam rá de általában be volt egy pléddel takarva. Emlékszem 7 fokban levittem overálban és be is takartam pléddel de sokat nyafogott, néztem mi lehet és izzadt volt a háta. Viszont a fiam (első gyerek) fázósabb volt, igaz októberben újszülött volt, de rá simán adtam a plüssoverált 10 fokban.
2018. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4 hetes a fiam. Mozeskosarban van nyilván sétánal. Persze hogy elég :) én csak rugdalozot adok az overal alá :) semmi takaró és egyéb dolgok. Mondjuk én soha sem voltam para mami, egyik gyerekemet se oltoztettem túl.

Az aki ilyenkor meg takarót meg kis nadrág és stb dolgokat pluszban ad a gyerekre megnézném -15 be mit ad 😏 szornyu látni egyébként sokszor a tuloltoztetett babákat, gyerekeket.

2018. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég, úgyis betakarod. De tényleg szörnyű hogy ennyire túlöltöztetik a gyerekeket. Jó vannak fazosabb gyerekek, de...

Sógornőméknél valamelyik délután..mi pólóban! A baba, igaz 2 hetes.. De hosszú body, rugi, pulcsi, plüss overall, sapka, vastag takaró, kocsitakaró es szelvedett helyen volt a gyerek... Nyilvan nem szólok, az ő gyereke. Mivel mi poloban nyomtuk, a nsgyobb(3eves)gyerekeken vekony felső is volt, en az alabbi szerint oltozettem volna: body, rugi, atmeneti overall, vekony sapi, es egy vékony takaró max. Nem meg erre plusz 2-3reteg. Ok, nagyon pici, de ez volt olyan 18-20 fokban, mi lesz vele - 10ben???

2018. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint én baromira alulöltözetetm a 3 honaposomat..


Ha hordozókendőben, akkor body, vastag harisnya, vastagpulcsi, vékonysapi kapucnival, és kocsicsizma..( 9 -11 fok..de itt melegítem én is


Ha csak úgy, akkor

Harisnya, body, vagy benti nadrág -body plusz plüssoverál sapival 10 fok körül


17 fok vastag nadrág, zokni - cipő, body vastag pulcsi, sapi

Melegebben vékonyabb pulcsi

Hidegebben orkan mellény is


Mit adok rá télen????


Ha kocsival megyünk ennyi se, betekerem plédbe

2018. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te is túlöltözteted, 9-es.

Főleg amit kendőhöz adsz. Ahhoz elég lenne vékony harisnya, hosszú ujjú body és a kilógó részek miatt garbós nyaksál, sapi, tutyi. Ezt 7-10 fokban.

2018. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!