Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szájpenész ellen átmenetileg...

Szájpenész ellen átmenetileg házi praktika? Csak jövő héten megyünk orvoshoz

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 hetes, és igencsak fehér a nyelve. Sajnos megtörölni sehogy nem tudom, hogy lássam le jön e. Jövő hétre van időpontok a doktornénijéhez. Igazából étvágya az egyre jobb, csak akkor nyűgös, ha bántják a pukik. Nem is biztos, hogy szájpenész, de kicsit ideges vagyok. Lehet, csak a tejcsi, mert rengeteget eszik. Viszont érdekelne valami otthoni megoldás, ha van ilyen, csak amíg nem jutunk el a dokihoz :)
2021. febr. 24. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Hivd fel az orvost, en nem nagyon kiserleteznek ezzel otthon, mert ha durvul a helyzet, a baba nem fog tudni enni a fajdalomtol.
2021. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szájpenész, akkor általában nem csak a nyelvén van, hanem általában a szája belső felén is. Amúgy jellemzően csak tej szokott lenni. 1 hetes babánál én semmiféle netről szedett házi praktikával nem probálkoznék, hanem fél hívnám az orvost beszélnék vele, hogy mit tanácsol.
2021. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. febr. 24. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnak is volt elvittem orvoshoz. Azt mondta kb 1 deci vizbe oldjak fel kb kiskanál szódabikarbónát. Azzal törölgessem belül a száját Irt fel ecsetelőt de azt mondta csak akkor használjam ha nem segit szódabikarbónás víz. Amúgy nekünk használt.

De mielőtt bármit használnál tényleg vidd orvoshoz.

2021. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. febr. 24. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!