Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után Clexane injekciót...

Szülés után Clexane injekciót otthon kell kapnom. Férjem irtózik a tűtől. Be tudom adatni valakivel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azt mondták, a szules miatt ne hasba szúrjuk, hanem vállba. Én azt nem érem el magamnak, férjem meg rá se bír nézni a tűre. Ti hogy oldanátok meg? Kórházba emiatt nem járnék vissza, messze van.

márc. 31. 07:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Combba adnám.
márc. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Combba is lehet adni. Ha nem félsz megszúrni magad, akkor az a legegyszerűbb. De ha bemész a kórházba, biztos lesz, aki beadja. Viszont minden nap egy újszülött mellől ez elég megterhelő lenne.
márc. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Én hasba szúrtam pedig császáros voltam

Egyébként meg comba adnám

márc. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok. Esetleg ha közel a háziorvosod, ő vagy az asszisztense is be tudja adni.
márc. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Miért kellene bárki hozzá?

2 terhességet szúrtam végig, plusz utána 6-6 hetet, nem bonyolult. Nem kötelező vállba, az az eü-i személyzetnek esik csak kézre, de semmi más nem indokolja, hogy oda kellene.

Mehet hasba, oldalra, combba.

márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem bonyolult beadni. Én javaslom, hogy előtte/utána jegeld a területet, és lassan add be, különben tud kellemetlen lenni. De nem kell ezzel sehová rohangálni.
márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Én combba szúrtam magamnak. De lehet a védőnő is vállalja, nálunk kimegy szúrni azt, aki nem meri.
márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

5!

Mondjuk azért mert van aki képtelen magának beadni?

márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Ennyire nem kell táposcsirkének lenni simán be lehet adni magadnak is. Nem egy agyérműtét.
márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

#8 Vesz egy nagy levegőt és megcsinálja.


Lombikoztunk, nekem is muszáj volt megtanulni. Elsőre mindenki parázok tőle, a harmadik szúrás már úgy megy mintha egész életedben ezt csináltad volna.

De egy inzulinos cukorbeteg sem rohangálhat napi többször a háziorvoshoz meg a védőnőhöz, meg kórházba hogy valaki adja be neki. Nekik is volt egy első alkalom. Gyerekek képesek megtanulni maguknak beadni egy injekciót, mert muszáj.

márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!