Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek van még elege az ovis...

Kinek van még elege az ovis korú gyerekéből?

Figyelt kérdés
Azokhoz a szülőkhöz szól a kérdésem, akiknek 3-5 éves gyerekük van és most a tavaszi szünet alatt már párszor elszakadt a cérna 😀 Ha a gyereketek alapból nehezen kezelhető de amúgy nap közben oviban van, most hogy viselitek az egésznapos hisztit? Nálatok mikor és miért telik be a pohár? Buddha nyugalmú ősanyák és a “minek vállaltál gyereket” hozzászólók legyenek szívesek kíméljenek.

ápr. 3. 13:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Jelen! Épp most akartam kiírni erről kérdést, hogy ki-hogy bírja, de megelőztél.

Nekem 2 gyerekem van és akkor telik be a pohár, amikor egymást piszkálják és megy a hiszti, sírás.

Kitartást!

ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Akinek nincs ilyen korszaka, az vagy hazudik vagy nem ő neveli a gyerekét...😅
ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Én elengedtem ezt a hisztit, engedem tévézni nasizni, azt csinál amit szeretne. Ez bevált tudok dolgozni, főzni mindent 🤣

Lehet ezzel megtámadnak az ősanyák de nem tudok több kezet növeszteni.

ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Már én érzem magam szarul attól, hogy egész nap csak fegyelmezek. 7 hónapos a kicsi, szinte csak ellátni tudom, a nagy folyamatos figyelmet igényel.

Ne adj több jutalom falatot a kutyának, mert fájni fog a hasa: megy a sírás

Ne húzd a kutya szőrét, faj neki: indul a hiszti, mert ő csak simogatta

Rajzoljuk, rendben, de a papírra, ne a mesekönyvbe. Ő tojást akar festeni mint húsvétkor, folytatódik a hiszti.

És ezek csak most ebéd előtt-után, reggelig sorolhatnám az elmúlt napok gyöngyszemeit.

Kedves első, neked is kitartást! 😀❤️ Ilyenkor azzal próbálom nyugtatni magam, hogy vissza fogom még sírni ezt, amikor felnőnek és alig látjuk őket

ápr. 3. 13:30
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Már én is tévéztetem, szégyen vagy sem, de néha a fél karom odaadnám 10 perc csendért.
ápr. 3. 13:32
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Jelen. És ez tök normális! Igaz nekem itthon a sulis is. Külön külön nincs gond velük, meg így is nagyon szépen el tudnak játszani de már sok....
ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
99%
Nekem van egy 3 és 5 évesem. A hisztit már sokszor fel sem veszem, de az egymás piszkálásától már ki vagyok. Állandóan igazságot kell tenni köztük. Ha tudunk, inkább megyünk vhova, mert itthon katasztrófa sokszor a helyzet.
ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Most épp jól bírom, nálunk 12 nap a tavaszi szünet és pont ide a közepére nem vettem ki szabit és bejöttem 2 napot dolgozni :) Csendben, gyerekzaj mentesen ülök. Holnaptól újult erővel 5 nap velük, biztos lesznek nehéz percek. Két ovis korúm van.
ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

4 évesem van, tavaszi szünet tetejében még beteg is volt, szóval elég hosszúra nyúlt az itthonlét.

Tehernek nem teher, de néha eléggé elszakad a türelem cérnája. Megpróbálunk sok programot szervezni, most, hogy jobban van. Az itthon ülést ő is utálja meg én is.

ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12 éves fiam és a 3,5 éves lányom van itthon. Meglepően jól bírjuk. Persze, időnként összevesznek, piszkálják egymást, megy a nyávogás, árulkodás, de alapvetően tök jól elvannak. Én engedem a kicsinek a tévét, ha kéri, a nagy telefonozhat, xboxozhat, ha ahhoz van kedve, de így is egész sokat játszanak és rosszalkodnak együtt (pedig ugye nálunk nagy a korkülönbség), sokszor csak a nagy röhögcsélést hallom. Ha elfajulnak a dolgok rendet teszek köztük, de ez ritka. Egyszóval, nálunk nem gáz most a szünet.
ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!