Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmondjam a terhességet a...

Elmondjam a terhességet a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Most hívott a főnököm, hogy felmondott egy munkatársam és előléptetnének az ő helyére. Nem is nagyon lesz jelentkező a munkára, mert egy kis faluról van szó. Itthon vagyok a kisfiammal, de nagyon úgy néz ki, hogy bővül a család. Májusban megyek orvoshoz. Nem akartam elmondani ilyen korán senkinek, de nem hagynak más választást. Nem is értenék miért utasítom vissza, ha nem mondom el a babát. Rám számítanak. Ilyen korán mondjam el? Ezen idegeskedek, hogy úgyis elmondja a munkatársaknak és az egész falu tudni fogja. Mit lehet tenni ilyen helyzetben?😔
ápr. 15. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ebben az esetben el.
ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen mondjad el.
ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Előbb utóbb úgy is kiderül.
ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én nem is gondolkodnék ezen. Mivel terhes vagy, dolgozni nem fogsz, csak kicseszel velük, hogy számítanak rád.
ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
4vagyok. Ja és mivel kisfaluról van szó, sok munkalehetőség nyilván nincs. Más elől sem venném el a helyet, aki esetleg nem akar ingázni.
ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Májusig van még 2 hét. Kérj 2 vagy 3 hét gondolkodási időt
ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Ennyire korán biztos nem mondanám el.

Még orvosnál sem voltál.

Tudom hogy gáz de most igent mondanék. Utólag, ha minden rendben a terhességgel, talán a 10. hét környékén szólnék hogy kismama vagyok és ne haragudjon.

Ilyen korán még bármi történhet...nem örülnék ha az egész falu erről pletykálna

ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Biztos nem mondanám el.

Egyébként pont ugyanilyen helyzetben voltam.

Én annyit mondtam, hogy nagyon szeretnénk mégegy gyerkőcöt még mielőtt visszamennék dolgozni, így egyelőre azt diktálja a lelkiismeretem, hogy ezt az ajánlatot elutasítsam.

A főnököm megköszönte az őszinteséget és ennyi. Amikor a 18. héten felhívtam, hogy várandós vagyok, azonnal összerakta a képet, hogy én ezt már tudhattam akkor is, amikor beszéltünk. Nem tagadtam, elmondtam, hogy még nagyon korai lett volna beszélni róla, de kitolni sem akartam velük. Megértette, megköszönte, várnak vissza.

Szerintem ennél tisztább megoldás aligha van.

ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam. Nem vesznek fel senkit és megkapom a munkát, ha mennék vissza majd dolgozni.
ápr. 15. 14:28
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Én örülök neki, hogy sikerűlt megbeszélni velük és jól alakúlt. Sok sikert
ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!