Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor és hogy jelentsem be a...

Mikor és hogy jelentsem be a munkahelyemen a terhességemet?

Figyelt kérdés

Ápolónő vagyok, sajnos a munkám takarja a rengeteget emelgetest, fertőző betegeket. Ezen kívül magas vernyomasom van amire gyógyszert szedek.

Ilyenkor, hogy mi a teendő? Ahogy pozitív lesz a tesztem menjek orvoshoz aki ha lát valamit rögtön tappenzre is vesz? És mar a tappenzes papirral menjek a fonokomhoz bejelenteni neki a terhességet?


2019. márc. 8. 06:04
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Elmész szépwn a nőgyógyászhoz, majd onnan a fogleü orvoshoz.

Én a 34. hétig tudtam dolgozni, van olyan hiány, hogy tudnak más jellegű munkakört adni.

2019. márc. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

én is eü-ben dolgozom, de nem betegellátásban. "Sajnos" úgy alakult, hogy a pozitív teszt másnapján a nőgyógyászatról kellett hívnom a főnökömet, hogy ne várjon értekezletre.

Egy hét után a főnököm főnöke közölte, hogy oké, másnap már dolgozhatok, a nőgyógyászom meg azt, hogy szó sem lehet róla. Otthon végig pihi.


Szóval ha ilyen korán készülsz a munkából kimaradni, akkor legyen a kezedben a táppénzes papír vagy legalább a javaslat. Elmondod, hogy szeretnéd, de nem bírod, félted a babát, stb, stb... nem volt célod borítani a beosztást, sajnálod, de láthatják, ez van, az orvos javasolta...

2019. márc. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Táppénz! Pihenj sokat. Én betelefonáltam, hogy holnaptól nem megyek. Boldog babavárást! :)
2019. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Táppénz? Semmi baja...
2019. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy semmi baja?
2019. márc. 8. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

3-as vagyok...ne idegesítsd magad csak irigy, mert ő nem teheti meg ;)

A baba és te vagy a legfontosabb. Igenis ne legyél fertöző betegek között és ne emelgesd a vénember sz*ros seggét.

Kedves 4-es semmi baja hála az égnek, de ezt nevezik prevenciónak...nézz utána.

Kérdező a nőgyógyászod azonnal adja a javaslatot és kiír téged. :)

2019. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat most jutott el az agyamig, hogy még nem vagy várandós csak tervben van. Attól még a jó kívánságaimat küldöm. :)
2019. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!