Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapos babával külföldre...

2 hónapos babával külföldre utazni autóval,beválalnátok?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 12:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
meg repulovel se
ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Biztos nem. Nem tesz jót neki órákon át hordozóban lenni. Hacsak nem nagyszülő haldoklik éppen, hagyd ki
ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Hát mi biztos nem vállaltuk volna. Hordozóban sem jó annyit üldögélnie. Esetleg han nem mentek túl messze és többször megálltok talán működhet. Nálunk 1.5 órás utat ordított végig szegénykém, hiába álltunk meg sokszor és evett stb. Utálta a kocsizást.
ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

kizárt.

Mi 3 hónapossal 2,5 órányi útra mentünk. A hazautat konkrétan végigordította, csinálhattam vele én bármit.

Férjemnek egy élmény volt így hazavezetnie.

Külföldre meg már csak azért sem mennék, mert ne adj isten valami lesz a gyerekkel, orvoshoz se tudom vinni.

ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
Minek akarsz 2 hónapos gyereket külföldre vinni??? Majd 12 évesen vidd külföldre amikor már tisztában van vele hogy az egy más nyelv más kultúra más szokások stb. Akkor már lesz értelme világot látnia.
ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Kizárt. Tavaly a 6 hónapossal családi nyomásra mentünk Horvátországa nyaralni autóval, az is halál volt, azt sem kellett volna. Idén megmondtam, hogy 2 óránál többet én nem vagyok hajlandó autózni vele, ha akarják hogy menjünk, akkor így szervezzenek nyaralást.
ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Tuti nem válalnám.
ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Csak vonattal mindenhova 6 év alatt, én ezt tanultam meg, mióta anya vagyok.
ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Tudod mikor nem vállalnám be? Most,hogy masfel éves és egyetlen másodpercre nem bír a fenéken meglenni. Ordas nagy kamu,hogy minél kisebb a ygerek annal nehezebb vele utazni,e aminél nagyobb,annál könnyebb. Én se mentem vele sehova az elején,mert jaj,alvasido,jaj,szoptatás,jaj ez meg az...bánom mint a kutya aki hetet kolykezett. Sokkal egyszerűbb lett volna,mint most. A fél házat vinni kell,állandóan megállni (amióta elindult ez van) mert keresztre feszíti magát az ülésen.
ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

9!


A kérdés egy 2 hónapos, tehát 8-9 hetes gyerekről szól, akinek a nap legnagyobb részében vízszintesen kell feküdni. Nem az a probléma, hogy a gyerek nem tud viselkedni, hanem az, hogy a gerince tönkremegy

ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!