Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapos babával külföldre...

2 hónapos babával külföldre utazni autóval,beválalnátok?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 12:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%

#10. Teljesen jogos. A kérdésben viszont az szerepelt,bevállalnánk e. Nem tudjuk mennyi időt lenne a kocsiba a baba. Én Debrecenben lakom,nekünk a Balaton is messze van. A kérdező lehet Sopronban lakik és Becsig menne. De lehet Kiskunszörcsögon és a Kanári szigetre...túl sok a ha. Ez utóbbit egyébként az uv miatt sem.

Másfél évesen egyébként nem hiszem,hogy "viselkedni" kellene neki,ponto most tfutna,másznak,stb. Eljön annak is az ideje,mire ovi érett lesz. Nem várom el tőle,hogy mukk nélkül vegiguljon tobb rlas kocsiutat. Soha nem volt a leteszem elvan baba,mindig is lakott mászott rámolt,jött ment amióta csak tud.

ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%

11!


Külföld az kb biztosan pár száz km, a Kanári szigetekre biztos nem autóval utazna...

ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%

Elsiklott a szemem az autóval szó felett. Ez van. Horvátba még attól mehet,és egész délen ott is nagy az uv. Sőt,gorogbe ,spanyolban is lehet kocsival menni. Nem kell a Kanári ennyire kiakadni,bár megértem,hogy sokan itt vezetik le a frusztrációt.

Én bevallanam. De ez én vagyok. Nem az egyszeri odauttol fog tönkremnenni a gerince. Az én gyerekem két hónaposan kibírta volna,több megállóval persze,szoptatni meg kocsiban is tudok. Jó minőségű autosulesunk van születéstől,és igen,tudom az abban sem olyan jó hosszú ideig "rohasztani" a gyereket ( ezt a szót egy másik fórumon olvastam, azaz gyerekülés én rohasztani) de a világ vége sem. Ne legyen rendszeres. Igen, a ygerek ek még nincs szüksége külföldi útra,de a szülőknek lehet rá igénye,és kell is a kikapcs,ha megtehetik.

ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

5#ös Mert nyilván a te agyi kapacitásoddal csak világot látni akarja vinni külföldre.:D Istenem, nagyon remélem nincs gyerek ennyi észnél.


Kérdező, így erre nem lehet válaszolni. Semmi infót nem írtál erről.

ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%
HA felmerül a kérdés, nyilván nem Lentiből akar Lendvára menni...
ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly áprilisban volt 2 hónapos a kisfiam amikor elvittük Ausztriába a nagymamájához. Egy phasz voltam, hogy engedtem a nyomásnak, soha többet. A következő gyerekhez jöjjön a nagyanyja ha akarja látni, de még egyszer nem fogom megszivatni sem magunkat sem a következő babát.


Szerencsére a férjem is belátta, hogy ő volt a legnagyobb phasz a történetben, és azóta is mondogatja, hogy rossz ötlet volt.


Nyilván nem lett semmi baja a gyereknek, de nagyon nyűglődőtt, rossz volt az éjszaka utána, mi teljesen bestresszeltünk. Szóval nem.

ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Két hónaposan még nagyban hasfájós volt, egész éjjel üvöltött. Az autót gyűlölte kb 2 éves koráig. Nagyszülőktől akkor még messze éltünk, képes volt 3 és fél órás utat végigordítani. Nem is mentünk sűrűn.
ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít ebben a kérdésben, hogy külföldre, vagy belföldre, hanem hogy milyen hosszú az út.
ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Baba függő, de ha sokat alszik akkor sem a legjobb neki olyan sokat a hordozóban lenni. Esetleg akkor, ha sokszor megálltok. (Mondjuk amúgy is meg kell, 2-3 óránként esznek kb)

Inkább rá bíznám valakire, ha minden kötél szakad, de.. még csak 2 hónapos, biztos, hogy nem valami eget rengető dolog amit ne lehetne későbbre tolni.


Később hangosabb lesz és többet mocorog, ez tény, de pont azért jobb is. A kis háta nem lesz ugyan abban a pozícióban órákat.

ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!