Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 10 éves...

Szerintetek egy 10 éves gyereknek való már saját bicska?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 16:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Mi a fenenék kell bármilyen embernek is bicska?
ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szerinted minek? Szerinted viccből találták fel? xd
ápr. 15. 16:12
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Minek neki?

Nekem tíz éves a gyerekem de ha megtalálnám nála nem tenne el amit kapna.

Amerikában ezért van olyan sok támadás az iskolákban, mert már lassan az ovodas gyereknek is fegyvert adnak a kezébe.

Gondolkozz, vajon valo-e egy 10 évesnek bicska...

ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ennyi idősen már volt, apámtól kaptam, mert gyakran kölcsönkértem az övét. Szerettem faragni, sokszor más helyzetben is jól jött. Na nem önvédelemre, azt már ennyi idősen is tudtam, hogy aki nem ért hozzá, az ne hadonásszon vele. De amúgy is békés természetű vagyok... és lány.
ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Csak ha a mező szélén kell szegénynek szalonnát vagnia az ebédhez napszámban, egyébként minek
ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem való.

De ha bármilyen életkorban is adnék neki, akkor természetesen nem vihetné magával az iskolába, sem máskor, amikor az utcán, a faluban/városban közlekedik. Akkor lehetne nála, amikor kirándulni megy erdőbe ill. szalonnasütésre megy. Mondjuk meg őszintén, ilyenek ritkán adódnak. Ezért is tök fölösleges neki egy bicska. Bőven elég, ha van egy a családban, amit ilyenkor megkap, ill. ha együtt megy a család, akkor viszik és használhatja.


Kérdező, ha oda akartál kilyukadni, hogy iskolába vinné magával a gyerek, akkor emlékeztetnélek a győri Jedlik Ányos Műszaki Szakközépiskolában történt esetre, amikor a gyerek késsel a zsebében járt iskolába, egyszer egy fizikadolgozata hármas lett és kiment a tanárhoz, mintha kérdezni akarna valamit a dolgozatról, és belevágta a kést.

Amikor erről hallottam, rögtön az jutott eszembe, mi a .....nak adott neki kést az apja. Mert ő adta neki.

ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az usában a gyerekektől nagyon szigorúan zárnak minden fegyvert és extrém ritka mikor egy gyerek véletlenül el tudja lopni otthonról hogy ámokfutásba kezdjen de mindegy :)
ápr. 15. 16:21
 8/23 A kérdező kommentje:
A kés mellesleg munkaeszköz nem fegyver....
ápr. 15. 16:21
 9/23 A kérdező kommentje:
Jó hát ha egy gyerek elmebeteg és késelésbe akar kezdeni az iskolában akkor ellopja a faterjáét
ápr. 15. 16:22
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Mit kell annak a szegény 10 évesnek dolgoznia, amihez kés kell?

Vagy akár 14 vagy 18 évesen?

Ha otthon akar fúrni-faragni, az természetesen más eset, ahogyan 4-es is írta.

ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!