Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 10 éves...

Szerintetek egy 10 éves gyereknek való már saját bicska?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 16:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%
nem .
ápr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
59%

20-as vagyok. Attól függ, milyen az a gyerek! Én nőként pici gyerekkoromtól nagyapám műhelyében "fúrtam-faragtam", szegeltem,fűrészeltem. Én elvoltam a bicskával,és se magamat,se mást nem vágtam meg.


De egy mai kütyüfüggő 10 éves, aki nem tudja megkülönböztetni a 65-ös szeget a 100-astól, neki nem adnék a kezébe bicskát. Ha nem barkácsolgat,akkor nem tudja használni az ilyen dolgokat. Maradjon csak a telefonnál.

ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem biztos, hogy volt mar 10 evesen es a mai napig is van nalam minden nap. Klasszikus svajci bicska. Piros. Mi sokat kempingeztunk meg ilyenek. Sokszor jol jon amugy. De gyereke valogatja mert nyilvan bicska felelosseg. De valahogy amikor en voltam kivsi nem neztek hulyenek a gyerekeket es nem is bokodtuk meg egymast. Pedig nem vagyok olyan oreg. 35.
ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!