Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megjött, most akkor már...

Megjött, most akkor már mindig ilyen erős lesz, vagy ez még tisztulás?

Figyelt kérdés

7 hónapja szültem, megjött, most vagyok a 2.napban.Régebben is a 2. nap volt a leghúzósabb, de most valahogy tényleg erősebbnek tűnik.

Már elfelejtettem milyen volt?Vagy tényleg lehet hogy erősebb?Ilyen van?És ha erősebb akkor most már mindig erősebb lesz?remélem nem....és most már minden hónapban meg fog jönni?


2011. máj. 14. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szülés után én is ezt tapasztaltam,de aztán pár ciklus után visszaállt a megszokott mennyiség,és rögtön vissza állt a ciklikusság is nálam.Szóval még alakul,az is normális ha még szabálytalan vagy ki ki marad.
2011. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!Remélem azért ennél gyengébb lesz, mert rossz úgy kimenni WC-re, hogy sír a fiam, de ilyenkor ha nem megyek ki akkor csak gondok vannak....
2011. máj. 14. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!