Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hany eves volt a gyermek...

Hany eves volt a gyermek mikor visszamentel dolgozni, mennyi ideig voltál szülés előtt tappenzen, és így hany nap szabi járt, amikor visszamentel? Mennyi volt felgyűlve?

Figyelt kérdés
ápr. 23. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Majdnem 3 éves volt, mikor visszamentem dolgozni. 2 hetet voltam csak táppénzen szülés előtt. Ha jól emlékszem 19 nap gyűlt fel (de vettem ki abban az évben mikor terhes lettem). Ezeket a napokat ki kellett vennem, mielőtt visszamentem. Arra a tárgyévre még járt időarányosan 7 vagy 8 nap.
ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

A nagy 4.5, a kicsi 2.

Nem voltam tp-n az első szülés elött, a 2 terhesség közt nem dolgoztam.

Most új helyen kezdtem, nem mentem vissza a régibe, így 1 napom sem volt.

ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapot voltam táppénzen, majd 3 évig maradtam a gyerekkel. 55 nap felhalmozott szabadságom lett.
ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt 2 hetet voltam tp-n,majd a két gyerek között nem mentem vissza,mivel 20 hónap a korkülönbség közöttük.Összesen 60-valamennyi napom gyűlt össze,és a kisebb 2 éves korában mentem vissza.A 60valamennyi napba már beleszámolták az adott évre járó szabit is részarányosan,mivel év közben térrem vissza.Gyerekek előtt arra az évre kivettem a szabadságokat,onnan nem maradt.
ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ahogy látom nem valami sok szabi jár míg otthon vagyunk gyerekkel.
ápr. 23. 17:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csend idejére,és a gyed első évére jár szabadság.
ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg? Az nagyon kevés.
ápr. 23. 17:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért? Utána ha visszaáll az ember nem ugyanúgy kapja évente a szokásost?
ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron szültem, abban az évben csak néhány nap szabit vettem ki, így abból az évből maradt 24 napom. Következő év feléig gyűlt a szabim, az további 14 nap. Szóval 38 napom volt, mikor a gyerek 2 éves kora után visszamentem dolgozni, én nem éreztem kevésnek
ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem pontosan, de valahogy úgy volt, hogy szülés előtt 3 hónappal mentem el táppénzre, a fiam 20 hónaposan kezdte a bölcsit, kb 2 hónap szabadságom gyűlt össze.
ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!