Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is egyre több...

Szerintetek is egyre több helyről kifogják tiltani a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam,hogy valamilyen eper kertből nemrég tiltva lettek a 6 éven aluliak. Macskakávézóba is csak meghatározott időben mehetnek(Budapesten azthiszem). Emellett már jónéhány hotel is gyerekmentes.
máj. 13. 09:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
29%
20 vålaszolo ha egy hotel eleve felnött hotelnek hirdetnė magát az oké de ha csalådbarát hotel következö évtöl pénz miatt felnött hotelė alakitja magåt az furcsa .
máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
#21, ja, értelek. Hát, piacgazdaság van, könnyen előfordulhat, hogy azon a környéken, ahol a szóban forgó hotel van, nincs más hasonló felnőtt-barát hotel, és így nagyobb lehet a bevétel. Szerintem gazdaságilag nincs ebben semmi fura. Köszönöm a válaszod.
máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Remélem igen. Ahonnan kitiltják őket, okkal teszik, az epresből való kitiltás is teljesen jogos, sok kárt okoznak. Állatos helyről is jogos a kitiltás, ha bántják a cicákat pl. Kismillió hely van ahova lehet vinni a kölyköket, ne az a pár zavarjon ahova nem. Pl a gyerekmentes szálloda is abszolut indokolt. Sokan mennek akik pihenni szeretnènek, és nem a sokszor neveletlen gyerekek artikulálatlan üvöltözését, rohangálását, sikoltozását stbt hallgatni.
máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
34%

22 vålaszolo szoban forgo hotel nėmetországban egy nėpszerü nyaralåsi célpontnál van ,de furcsa mert csalådbaråtnak hirdetetr hotelböl egyik ėvröl måsikra kitiltani a gyerekeseket furcsa és csak pénzröl szol .


ráadåsul egy felnött szållodåban sem garantålt a nyugalmas kikapcsolodås az esetenként estei részeg vendégek miatt.

máj. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
32%
7, én aminap a gyalogos út szélén álltam épp és jött a kisgyerek a kismotorjaval. Simán nem került ki, hanem jött belem, még oda is szólt, hogy "menj arrébb". Apuka ehhez kommentárt nem fűzött.
máj. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy megértem, hogy sok helyre muszajból viszi a szülő a gyereket, de tényleg nincs keresnivalójuk szerintem ott.


Például nem szeretem amikor egy beszédből alig érteni valamit, mert egy csomó szülő behozta a gyerekét, az egyik bömböl, a másik a rollerén süvít, a harmadik úgy szaladgál, hogy visszhangzik a hely a lábdobogásától.


Igazábol boltban sem repesek az örömtől, hogy anya és apa bejött 3 gyerekkel, tök mindegy melyik sorban megyek, a gyerekek ott fogócskáznak. Múltkor a boltban 2 kölyök 1-1 bevásárlókocsival futkosott max sebességgel, balesetveszélyes volt, az anya bevitte az ördögpatronozó totyogós gyerekét...

máj. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

24, egy kutyabarát hotelből is amúgy egyik évről a másikra tiltották ki a kutyákat, ugyanis sokan kutyamegőrzőnek nézték a helyet. Aki nem a recin passzolta le, azok elvitték a kutyát a hotelbe, hogy családtag, aztán azzal az erővel be is zárták a szobába amig elmentek kirándulni. A kutyák közül volt amelyik a hotelben pisilt-kakilt, szétkapott dolgokat.

Ezért döntöttek úgy, hogy a jövőben nem lesz kutyabarát a hely.

máj. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor nem a gyerekekkel van a baj igazán, hanem a szülőkkel akik nem nevelik őket- pontosabban akik tesznek arra, hogy közösségben viselkedni illik.

Ördögpatronozó totyogóson kibuktam- miért kell egy bevásárlásra is magukkal vinni- legutóbb amúgy a településen ahol élünk pont egy ilyen anyuka ördögpatronos anyuka sétált el mellettünk a kislányával. Nem akartam szólni, mert belém kötbe, hogy miért nem szedik össze maguk után az eldobált patronokat- végig a házunk előtti járdán ott sorakozott a szemét. Annyi eszük van...

máj. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!