Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenhova autóval kell vinni...

Mindenhova autóval kell vinni a gyerekeket, vagy néha gyalogolhatnak is a saját lábukon?

Figyelt kérdés

Egy rokon anyuka megkért,hogy a jövő héten 4 alkalommal vigyem el autóval őt és a lányát (8 éves) egy helyre,mert az apuka nem kapott szabadságot és helyi járattal nem akarnak utazni.Én már a kérdést sem értettem,miért kellene akár helyi járattal is menniük,én kapásból legyalogolnám a távot még a 3 éves lányommal is séta gyanánt.Akkor esett le,hogy ők nem mennek sehova autó nélkül...,még az 1 km-re lévő iskolából is autóval hozzák haza a kislányt.Nemet mondtam,természetesen nem tetszett neki,most rosszul érzem magam miatta.Egyébként gyógytornára kellett volna menniük.

Én ha tehetem szívesebben sétálok a gyerekekkel,még hóban is...vagy akkor előveszem a szánkót.

Én gondolkodom hülyén??


2010. okt. 29. 11:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jobbulást kívánok."Csak" gerincferdülése van a kislánynak,és tornát betanulnia kell mennie.(4 alkalommal)
2010. okt. 29. 13:01
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

kétszeres gerincsérved van s nem gyalogolhatsz?

ez nagyon furcsa:O nagymamámnak is kettő van, plusz csontritkulás, de úgy megy mint az ihaj, persze roh@dtul fáj neki, de megy mert neki ez az egészséges.

2010. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát szerintem talál majd mást aki cipeli a feneküket. Ez tényleg nagyon kényelem szagú. És hol a bicikli ha nem akarnak gyalogolni? Nekem 19 hónapos a kislányom de szinte alig megyünk autóval, csak ha muszáj. Amit lát majd a gyerekem azt fogja megszokni, az ő gyereke mindig elvárja majd hogy autóval vigyék, hozzák a fenekét. Mikor gyerekek voltunk szakadó esőben esőkabáttal gyalog jöttünk haza az iskolából, ráadásul még messze is volt a suli. A helyedben én is nemet mondtam volna nekik.
2010. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nem arról van szó, hogy időre kell menniük és csak akkor érnek oda pl. suli után, ha autóval mennek, akkor ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2010. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De időre kell menni,de jövő héten szünet lesz a suliban...
2010. okt. 29. 15:21
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem is értettem ezt az elvárást,hogy hogy született meg a fejében?Az én gyerekem is itthon lesz ugye szüneten,én akkor egész héten passzoljam le valahova arra az időre,vagy húzzam magammal,amikor nyugisan itthon lehetne...

Vigyem el őket és várjak rájuk a kocsiban,amikor azt sem tudjuk,hogy mennyi ideig fog tartani vagy,hogy mennyit kell várni.Mert az csak egy dolog,hogy elméletileg időpontra mennek..hmmm.

Én biztos,hogy nem várnék el ilyesmit senkitől sem.Még a férjemtől sem,hogy kérjen szabit emiatt egész hétre.

2010. okt. 29. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!