Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem gáz? Vad...

Ez csak szerintem gáz? Vad idegen emberek az utcán benéznek a babakocsiba-jaj de édes stb, majd megkérdezik hogy szoptatok-e még? Nem túl intim ez?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak engem zavar? A másik rosszabb mikor még csak pár hetes volt, sétálgattunk, és megnézegették, majd megkérdeztek hogy van a gátsebem..... szerintem ez ultragáz. Vagy túllihegem? :)
2010. okt. 31. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Inkább a gáz szó használata gáz, mert hogy az egy halmazállapot... na, de komolyra fordítva a szót, valóban túlságosan is indiszkrétek az emberek ezekben az esetekben.
2010. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kisnita ***** válasza:
65%

Én is furán néznék ha egy vad idegen a gátsebemről kérdezne (főleg úgy hogy nem is volt gátsebem...)


Azt már tőlem is kérdezték, hogy anyatejes-e vagy tápszeres, igaz ismerős kérdezte nem idegen.

Az hogy idegenek benézelődnek a kocsiba és csodálva nézik, hogy jhaj milyen szép már megszoktam, mert nálunk ez még a mai napig így van. Ritka szép fiam van, ez van :)

Az azért kicsit nekem is furcsa volt mikor többször azt hitték rá hogy kislány :D

2010. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha valaki benéz a kocsiba és megnézi a babát, azzal semmi gond. De ha arról kezd faggatózni hogy szopik-e, pláne a gátsebemről akkor biztos hogy melegebb éghajlatra küldöm. Sajnálom de ez olyan dolog ami csak a családomra és rám tartozik. Egyébként csak Magyarországon divat ez a tolakodó bizalmaskodás, nem tudom honnan vették az emberek hogy joguk van ehhez.
2010. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Szia, nekem idős nénik szokták megcsodálni, volt hogy egy vadidegen néni nézte meg és megjegyezte hogy már így megnőtt? második kérdés kisfiú vagy kislány (full rózsaszínben) szóval nem igazán értettem hogy ha már így megnőtt akkor már látta, de akkor nem tudja hogy kisfiú vagy kislány most akkor mi van?? én se szeretem amúgy..
2010. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nekem is van vicces sztorim (próbálom poénra venni a dolgot, mert sajna ezen nem lehet változtatni, ilyenek a jónépek :))


A cég ahol dolgozom egy idősödő, távolságtartó tipikus cégvezető kezében van, egy visszafogott őszes úriember típus. Magyarán tipikus öltönyös felsővezető.

Mikor szülés után 6 héttel bevittem a babámat, odajött, megcsodálta milyen szép és megkérdezte: "És Ön szoptat, van teje rendesen?" Hát ez mindennek a csúcsa volt, mert ő mégsem az öregnéni kategória, szóval köpni-nyelni nem tudtam, válaszoltam mint a kisdiák :) Illetve válaszoltam mint amikor a prezentációkat tartottam és közbekérdezett:)))

:)))

2010. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen :) hát nekem sem azzal van a "bajom" ha megnézik, mert nagyon kis vigyorgós fiam van és az idegenekre is vigyorog ha kedvesen beszélnek hozzá.

Hanem épp hogy a kérdésekkel. Mert egy vadidegen embernek ugyan már mi köze a gátsebemhez, vagy ahhoz h szoptatok-e. Amúgy mivel császáros voltam a gátseb kérdés nálam sem túl helytálló... soha eszembe nem jutna ilyet kérdezni idegen embertől.... mind1, úgy tűnik nem vagyunk egyformák :)

2010. okt. 31. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,4.ik válaszoló vagyok, még volt egy vicces sztorim, mikor már az ülni tudó kislányommal bicikliztem, ő ült hátul, szintén egy idős nénivel találkoztunk lámpánál, erre megkérdezte tőlem hogy már tudok biciklizni? nem fáj a gátsebem? én meg majdnem elnevettem magam, mondom neki ááá a gátsebem nem fáj mert császár volt, de az is 6 hónapja:)
2010. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 1. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!