Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Brendonban...

Mi a véleményetek a Brendonban kapható 69900 ft ért Hauck Babakocsi Condor All in One babakocsiról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:

:)

Az róla a véleményem,hogy nekem sima sportbabakocsink van ilyenből,igaz tálca nélküli,de ugyanilyen gyönyörű kék-fekete színű odaadom neked töredékéért a miénket! 1/6áért!! :)

Érdekelne??

2010. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem köszi!

olyan kell aminek van babahordozója és mózeskosara, újszülött kórtól használható legyen

2010. nov. 2. 09:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem:) Akkor bocsi!
2010. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A baratnomnek ilyen van es nem szereti. Nem valami massziv kocsi. Mi a Baby Merc-et vettuk meg, imadom. Massziv, rugos vaz, nagy kerekek, tagas a picinek is belul. Es olcsobb meg babyhordozoval is. Ja, es 42 fele szin kozul valaszthatsz! Itt a likn, alul vannak a szinek.


[link]

2010. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nekem ez sem megfelelő:) olyan kell ami könnyen összecsukható, kis helyett foglal, ez a fajta babakocsi túl nagy helyet foglal el összecsukva és nem olyan könnyű a váza
2010. nov. 2. 19:56
 6/8 Bogyo110 ***** válasza:
Szia !mi ilyen babkocsit vettünk a kék barnát igaz még nem használtuk mert 26 hetes vagyok még de a barátnóméknek ilyen van pepitába és ők nagyon megvannak elégedve vele !sőt ha az anyák lapjábol kivágod az 5000.-kupont akkor annyival olcsobban tudod megvenni!
2010. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Véleményem szerint nem szép dolog (talán még az oldal etikai szabályaiba is ütköző) ezen a fórumon reklámozni.


Mi a véleményetek az Aqua Computerben kapható Intel i5 661-es prociról, ami most csak 41990+ÁFA? Tudod, ami a Dohány u. 83 alatt található.


Szerintetek ez így szép?

2010. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem reklámozom sem a terméket sem az üzletláncot véleményekre vagyok kíváncsi ez baj???????
2010. nov. 9. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!