Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek helyemben? Tele...

Mit tennétek helyemben? Tele vagyok kétséggel.

Figyelt kérdés

Visszamennétek a gyerek apjához akivel 3hónapja mentetek szét(ő még harcol a családjáért a mai napig) De közbe én rátaláltam szerelemre újra...

DE a fiam nem bírja az apja nélkül,emlegeti minden nap,ha itt van csak ő létezik neki,üvöltve sír és kérleli az apját,hogy ne menjen el amikor elbúcsúznak egymástól. Borzasztóan szívfájdító érzés ez nekem,mint édesanyának.

Dobjam el a szerelmemet,a boldogságomat a fiam érdekében? Nekem ő az első,a legfontosabb az életemben. Nézzem most is az ő érdekeit? Hogy oldjam meg ezt a nehéz helyzetet?


2010. nov. 2. 19:49
 1/9 A kérdező kommentje:
6éves vot kapcsolat,ebből 3és fél évet éltünk együtt.
2010. nov. 2. 19:49
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
visszamennék, és nemcsak a baba kedvéért.az új szerelem múlandó, minden csoda három napig tart, elmúlna úgyis a rózsaszín köd. a gyereked apja a jövő, a múlt, ő az igazi társad. és küzd is érted. ez nekem többet érne BÁRMIKOR, mint BÁRMILYEN szenvedély.
2010. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor menj vissza abba a kapcsolatba, ha képes vagy újra szeretni a párodat, és mindent megtenni a kapcsolat jó működéséért. Ha ez nem megy, akkor csak a gyereked miatt ne tedd, mert borzalmassá teszitek vele az életét. Egy idő után majd megszokja az új felállást.

Mondjuk én alapvetően azt gondolom, hogy a családoknak nem szabad felbomolniuk, és kutya kötelessége megtenni mindkét félnek, hogy a kapcsolat működjön, a szerelem megmaradjon. A gyerekek csak egy egészséges családban tudnak normálisan fejlődni lelkileg.

2010. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon nehéz kérdés. Az én párom pont egy ilyen kisfiú volt ezelőtt 25 évvel. Az édesanyja újra szerelmes lett, el is költöztek, de valahogy nem jött ki az "új" apukával, anyuka vissza ment a volt férjéhez. Szép és jó volt minden, de nem a régi, aztán kezdődött minden elölről. Mondanom sem kell, hogy a párom egy lelki beteg ember. Ő már sohasem lesz "normális". Az anyjával nem beszél már 2 éve, nagyon megromlott a kapcsolatuk:( Hallgass a szívedre, ilyen helyzetben nem lehet jó tanácsot adni. Én a helyedben csak akkor mennék vissza az apjához , ha biztos vagyok abban, hogy nem tolatok ki újra a kapcsolatból. Természetesen ez kettőtökön áll majd.

27 hkm.

2010. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy az új szerelem ki tudja meddig fog tartani. Ha a kisfiad apját még tudnád szeretni, akkor őt válaszd.

Miért mentetek szét?

2010. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon rég kezdődött csak eddig húztuk.

Folyamtos civakodások,veszekedések voltak,mindennapos szinten,volt hogy napokig egymáshoz sem szóltunk...közbe azért mindig édes volt a kibékülés.

Általában a pénztelenségen veszekedtünk,én csak GYESt kaptam(mint tudjuk a lópikula) ő neki meg össze vissza volt melója,volt olyan hogy ki sem fizették...

De most már neki is van normális,nekem is kialakulóban van valami. lehet az a veszekedés okozatát ezzel meg is szüntettük!

És ma vettem igazán észre hiába vagyok az újjal egy hónapja együtt,szép is jó is,de folyamatosan az exen agyalok :(

2010. nov. 2. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ahogy a szavaidból kiveszem, igazából már csak megerősítésre vársz :)Igazam van? Számomra egyértelmű, hogy vissza vágysz a régi párodhoz. Mindenki megérdemel még egy esélyt, Ti is. Remélem sikerül jól döntened.

27 hkm.

2010. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha agyalsz az exen, akkor menj vissza hozzá! A részedről is vannak még ott érzelmek ezek szerint. Próbáljátok meg újra!
2010. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Veszekedések minden családban vannak, ki ezért, ki azért kap össze a párjával. Én azt nézném, hogy vajon tudunk-e újra egy egység, egy család lenni. Félretenni a múltat, vagyis tanulni abból. Több türelemre is lesz szükség valószínű.


Én a család híve vagyok, az összetartásé.


Azt hiszem, megpróbálnám újra:)

35/N, gyerekkel, férjjel

2010. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!