Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet kijátszani az...

Hogy lehet kijátszani az apasági dns vizsgálatot? Ki lehet játszani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet és nem is szabad!!
2010. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülhető, ki nem játszható. hogy kerülhető el? Ha tied a pici el kell ismerni!
2010. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka szemszögéből: ha kellően kitartó, és nem hagyja magát, együtt mennek el a vizsgálatra, és nem hagyja magát addig, míg a kezében nincs a papír.

Apuka szemszögéből: ha én férfi lennék, biztos, hogy engem is érdekelne, hogy vajon 100%, hogy az enyém az a gyerek? Nem szeretném kijátszani, jobb, ha az ember tudja, hogy mi az igazság!

2010. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet kijátszani, nagyon odafigyelnek szerintem, bár még nem volt benne tapasztalatom. Miért akarod kijátszani? Vagy félsz, hogy kijátsszák ellened?
2010. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy magánintézetbe megy az ember (vagy küldi a mintát), azt talán ki lehet játszani, de az nem is hivatalos eredmény, az nincs anyakönyvezve. Ha bírósági úton megy a dolog, ott úgyis egy orvostani intézetbe küldenek, és ott nagyon szigorúan veszik. Mi voltunk a kislányommal, tőlem is vettek dns-t (holott nem az anyaság volt a kérdés), ujjlenyomatot tőlem is és a kislányomtól is (holott sehol sem vagyunk nyilvántartva). Mesélte a laboros, hogy eszméletlen, hogy mikkel próbálkoznak az férfiak, hogy letagadják az apaságot, mást küldenek magukk helyett, hamis személyivel mennek stb. Ezért van ez a sok plusz intézkedés, így a csalás elkerülhető.
2010. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem lehetetlen, de szerintem nagyon nehéz. És remélem, nem is fordul elő ilyen, mert csalásnak számít.
2010. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem én akarom kijátszani. Csak tudni akarom a volt bnőm ki tudja-e játszani. Félre lépett amit titkol és állítja hogy én vagyok a gyerek apja, de én kételkedem. A tesztet nem akarja megcsináltatni.
2010. nov. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!