Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik még a MÁV Kórház...

Létezik még a MÁV Kórház szülészete?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
én két hónapja ott szültem és nagyon jó hely!
2009. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Ha van kedved mesélnél róla? :)
2009. jan. 8. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy nem ide illik, de ha tényleg mesélnél, akkor én is megköszönném (áprilisban fogok szülni ott).
2009. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Létezik még, de már nem ez a neve. Nekem a Szabó doki volt a fogadott orvosom, nagyon meg voltam elégedve vele (van egy stílusa, de jó fej)! A szülészet szuper, modern és nagyon meghitt. Van alterantív szülőszoba, kád, rúd, kötél, franciaágy, ilyesmi. A szülésznők NAGYON kedvesek és profik! Sajna császár lett a vége a szülésemnek, viszont így tudok nyilatkozni a többi orvosról. Sajnos neveket nem tudok (kisebb gondom is nagyobb volt a nevüket megjegyezni :)), de ők is higgadtak, nyugodtak voltak végig, mindent elmagyaráztak, megnyugtattak, még humorizálak is (csak amennyire odavaló volt). Viszont a kórterem és az ottani nővérek (többsége) már voltak annyira jók... Persze ki lehetett bírni, végülis nem szálloda. Az étel...hm... inkább hozzon a család... kicsit sok volt a karfiolból :) Háromágyas szobák vannak, ezekhez külön zuhanyzó, wc. A szülés után valóban körbeugráltak, aztán másnap már le se sz...k ... :( és még bunkók is voltak mindenkivel. Tény, hogy túl voltak terhelve, de erről nem én tehettem! Nekem igazából a szülészet számított, hogy jó legyen, a többit meg nem vettem magamra. Tudom ajánlani! Sok sikert! :)
2009. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én karácsony előtt szültem a MÁV-ban, megfogadtam, többet a közelébe sem megyek. A kórházátalakításoknak köszönhetően 7 korábbi kórházból járnak oda szülni a nők, így iszonyú a tumultus. Rengeteg kismamát láttam a folyosón vajúdni, én szülés után nem kaptam helyet a szülészeten, a terhespatológián helyeztek el egy napra. Ahelyett hogy kipihenhettem volna a szülés fáradalmait (hát a szülésem is megérne egy misét), rohangálhattam az emeletek között, hogy szoptathassam a babámat. De ezt sem engedték, mindig volt valamilyen kifogás, hogy miért nem mehetek be a csecsemőoasztályra. Az első napon csak egyszer szoptathattam, be is sárgult a kisbabám rendesen (utána is, míg a fény alatt volt, állandóan cukrosvízzel tömték, így alig akart szopni). Egyébként irtó sok baba volt kékfény alatt, párosával rakták őket az inkubátorokba. Emellett mindenki ideges, kapkod, nem segít (tisztelet annak az 1-2 kivételnek), volt aki, kifejezettem kiabált velem, mert meg mertem kérdezni, mikor szoptathatnám a kicsit. 5 napig voltunk bent a kórházban, így egy egész regényt írhatnék arról, mi minden történt.

Egyéb: a kaja nem vészes - kórházi!, hajszárítót felesleges vinni, nincs konnektor a fürdőszobában, egyébként a szobák kultúráltak, bár engem személy szerint zavart, hogy a látogatófolyosóról simán beláthat mindenki a szobába (hacsak nincs elhúzva a függöny - de akkor meg sötét van), a szülőszobákkal sincs semmi gond, szépek, tiszták. A fő probléma inkább a dolgozókkal van, bár megjegyzem, nem ők tehetnek arról, ami ma az egészségügyben van. Mindenesetre ha újraválaszhatnék, én biztosan egy kisebb kórház mellett döntenék, ahol nem szülnek ennyien.

Üdv: 6 hetes pici baba anyukája

2009. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én fél éve szültem a Mávban. A szülészettel teljesem meg voltam elégedve.Amikor mi mentünk be a párommal szülni, akkor az összes szülőszoba szabad volt(a 7-ből) és a legjobbat kaptam meg.Azt hiszem szerdánként meg lehet nézni a szülőszobákat.

szülés után mi is sokáig lent voltunk a szülőszobán, mert az osztályon nem volt hely.De szerintem erről nem a dolgozók tehetnek.

2009. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A SZÜLÉSZET JÓ ÉS A DOKIK IS, DE A CSECSEMŐSOK NEM, SÁRGÁN ENGEDIK KI A BABÁKAT EZT MÁR NAGYON SOK ANYUKÁTÓL HALOTTAM SAJNOS:) MI IS ÍGY JÁRTUNK ÉS HEIP PÁL LETT A VÉGE:(!!!! FELELŐTLEN A GYEREK DOKI, ÉS MIVEL ÜGYELETES KÓRHÁZ LETT KÖZEL SEM OLYAN MINT RÉGEN VOLT GÉPIES ÉS SZÍVTELEN!
2009. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!