Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az István kórház...

Milyen az István kórház szülészete?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok Horányi doktorról?Mennyi pénzt szokás adni a szülésért?
2011. aug. 16. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A szülészettel semmi gond nincs, teljesen normálisak a szülőszobák. Én az alternatívban szültem, teljesen elégedettek voltunk a párommal (volt fogadott orvosunk és szülésznőnk is, ez sokat dobott a dolgon). De luxusra azért ne számíts. A csecsemősnővérek közül van 2-3, aki nagyon kedves és segítőkész, a többiről inkább nem is mondok semmit. Viszont, ami nagyon gáz: a szobák, ahol a gyermekkel vagy. Mert ugye bababarát kórház lévén, 0-24-ben veled van a gyerek, meg a szobatársaid gyereke, meg reggel 8-tól este 10-ig az összes látogató, tekintet nélkül mindenre. Semmi nyugalom, szoptatni is ott a látogatók előtt, aludni semmit nem tudsz, katasztrófa. Én 1 nap után hulla voltam, mert az egyok szobatársam vidéki volt, neki megérkezett a nem kicsi családja reggel, és éjszaka mentek el. A másiknak volt már 3 gyereke, ők is ott rohangáltak a szobában. A harmadiknak császárja volt, mellette ott ült egész nap a párja (sajnáltam szegényt). Mi kértünk fizetős szobát, de csak a 2. naptól kaptunk. Az is lepukkant, de legalább tudtam egy kicsit pihenni, a párom is benn tudott aludni, segített a gyerek körül. Ha megengedhetitek magatoknak, akkor én ezt javaslom.

A második gyereket is majd itt fogom szülni mindezek ellenére, mert összességében jó kórház.

2011. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az előttem író mikor szült ott, de én 5 hete és szigorú látogatási rend van. 8-12ig és 15-20ig, amit betartanak!

Én sima szülőszobában voltam, ami nagyon kellemes, de te is meg tudod nézni bármelyik szerdán délután fél 5től :) Nem volt sem fogadott orvosom, sem szülésznőm, de elégedett voltam az ellátással. Apuka végig bent volt velem, bármi bajom volt jöttek és segítettek. Süléshez olyan pózt választassz amilyet csak szeretnél, nincs beöntés, nincs borotválás és a gátvédelmet preferálják.

2011. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 2 éve szültem ott, se fogadott doki sem szülésznőm nem volt. Nagyon meg voltam velük elégedve ugy hogy januárban is ott szeretnék szülni. Én 5 ágyas szobába voltam és isteni volt hogy tudtam beszélgetni a tapasztaltabb anyukákkal. A látogatási idő kötött és senki nem zavar senkit ha valakihez többen jöttek kimentek a folyosóra.Ez szerintem nem a kórházon múlik ha nem az emberek nevelésén ki hogy viselkedik egy több ágyas szobában. A nővérek normálisak csak kérdezni kell tőlük!
2011. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. januarban szultem ott. ha mostmar kotott a latogatasi ido, akkor eljen! Ezek szerint nekem nem volt szerencsem a szobatarsakkal, volt hogy vagy 10 latogato volt egyszerre benn, eszukbe sem jutott kimenni. Es vagy 4 csokor virag hozza...
2011. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül az egy ágyas szoba?
2011. aug. 21. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
15000 egy éjszaka ha jól tudom
2011. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!