Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy hülyeség másfél éves...

Nagy hülyeség másfél éves gyerek mellé vajszínű szőnyeget venni?

Figyelt kérdés
A mostani szőnyegünk sötétbarna, naponta porszívózom, mert a legapróbb morzsa is meglátszik rajta. Le szeretném cserélni, de legjobban a vajszínű menne a lakásba, mert minden bútor sötét. Nagyon kényes lenne? A lányom nem iszik semmilyen színes gyümölcslevet, teát, egyedül vizet, csak ez a sok morzsa zavar, de ez a világoson nem tünne fel egyből. Akinél világos szőnyeg van mennyire koszolódik pici gyerek mellett?
2010. nov. 5. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
rettentően! tudom mit beszélek másfél évig az volt most cseréltük le barnára.
2010. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek mellé a legcélszerübb a spriccelt mintás szönyeg, az egyszinü mindig kényes. Vajszinüt semmiképpen nem vennék, mert különösen a következö pár évben a gyerek igen leleményes abban, hogy mivel lehet "festeni" vagy egyéb módon maradandó nyomokat létrehozni.
2010. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, lehet hogy igazatok van, későbbre is gondolni kell. A baj csak az hogy extra nagyméretű kellene és abból olyan kevés a választék.

Elsőnek: ez jó, ti lecseréltétek a világosat barnára, én meg most szabadulnék a barnától. :-)

2010. nov. 5. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

belinkelem milyen van most hátha megtetszik. Előzőnek ez a tipus volt csak fehér vajszinű. Mellesleg a diegoban vettem padlószőnyeg egyébként csak méretre is lehet kérni és beszegik igy kb. negyedannyiba kerül mint egy rendes szőnyeg, ajánlom. Tisztitani is könnyű!

[link]

2010. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is padlószőnyget vettünk és körbeszegettük. Vajszínűnk van, még csak 9 hós a babám, de már jópárszor rábukta az őszibarackot. Így vettünk rá neki egy szőnyeget és azon játszik. Olyan várososat tettünk a vajszínűre.
2010. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pont a héten harcoltam ki a nagyszülőknél, hogy ne egy vajszínű szőnyeggel lepjenk meg minket a gyerekszobába, hanem valami sötétebb spriccelt mintájúval. Két hétig hallgattam, hogy a sötét színek nem a gyerekszobába valók, oda vajszínű illik, hogy fog az ott kinézni! Miután letettük a szőnyeget a nagyi ráültette a picit játszani. Szegény fiacskám pedig elkezdett csuklani, amitől felkavarodotta gyomra... (az ebéd paradicsomos burgonya volt csirkehusival). A nagyi elsápadt és közölte, hogy soha többet nem szól bele a "színérzékembe". :)))

2010. nov. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk vajszínű van, pont a gyerekszobában. Van egy lassan 3 évesem, és egy lassan 1 évesem. Eddig nem volt gond a szőnyeg miatt. Porszívózni mindegyiket kell, foltos még nem volt.
2010. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk vajszínű szőr van, nem történt vele baleset, még..
2010. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen
2010. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is vajszínűt vettünk kb. 1 éve. Igazából szőnyegpadló, csak körbe van szegetve. De legszívesebben már most lecserélném, pedig a 3 évesem nem eszik bent a szobában, csak ropogtatnivalót, amit össze lehet porszívózni, és inni is csak vizet, illetve teát, amit megint nem fogja meg a szőnyeget, mégis ocsmány. Sőt mostanában elég sokat gyurmázik, és van, hogy azt is a szőnyegen köt ki. Szóval én legközelebb nem veszek ilyen világosat.
2010. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!