Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról az anyáról...

Mit gondoltok arról az anyáról aki a gyerekével (3-8hó) alszik nagy ágyban apától külön (másik szobába)?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Hát sajnálom az apát:)

De hogy az anyáról mit gondolok? Hogy valamiért így kényelmesebb neki vagy elejétől erre szoktatta a babát és nincs ereje- türelme vagy kedve saját ágyba szoktatni.

Ha csak épp most alszik vele (mert beteg vagy fogzik ) az más...

2010. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem tartom jónak. Ettől függetlenül mindenki maga dönti el, hogy melyik a kényelmesebb neki. Nekem személy szerint nagyon jó oda bújni a páromhoz minden este, ettől függetlenül nem szeretem kevésbé a gyermekemet!
2010. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

És önző anyának számít ha maga miatt teszi, mert neki jó, mármint nem mert kényelmes, hanem túlságosan szeret a csemetéjével lenni!?

És ha valaki kényelmességből teszi, akkor mik lesznek a következményei???

2010. nov. 6. 14:00
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

az első vagyok, hát valahol érthető hogy szeret a gyerekével lenni csak kérdés hogy ezt meddig lehet csinálni?? tehát a gyerek azért nem a férjed, nem vele kéne aludnod.. Az apuka mit szól ehhez pl.?

Én nem tudom később le lehet e szoktatni a gyereket erről, akit én ismerek ott még 4 éves a kisfiú és még mindig velük alszik...:(

Nekem 2 gyerkőcöm van, mindkettő rosszul aludt ha velünk aludt így mindkettő külön alszik tőlünk. Néha vágytam rá hogy bárcsak egy ágyban lehetnénk, de egyszerüen nem ment :)

2010. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

apuka véleményét nem tudom....

több ismerősöm a babájával alszik ezért kérdezem ezeket hogy ti mit gondoltok mert én nem tudom hova tenni!

2010. nov. 6. 14:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

én sem értettem, mig meg nem történt velünk. A nagyobbik 1 éves kora óta nem hajlandó külön aludni, a kicsihez meg képtelen lennék 2 óránként felkelni éjjel.

Én kb 3 éve nem aludtam ki magam, mindkét gyerek koránkelő, bármit megtesz az ember hogy aludhasson egy kicsit.

Mindenki azt teszi, ami neki és a gyerekének jó, ez a szabály erre is érvényes. Sajnos mindenki (én is) olyan, hogy ami vele nem történik meg, azt addig el sem tudja képzelni...

2010. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan még csak állapotos vagyok,de már beszélgettünk erről a férjemmel. Egyelőre azon az állásponton vagyunk,h olyan gyerekágy kerül majd a szobába,amelyik a miénkkel összekapcsolható,mert szeretnénk,ha a baba majd VELÜNK aludna. Azt jelen állás szerint azt nem tudom,h aput miért is kell kidobni az ágyból...Az ő gyereke is ugyanúgy,ugyanannyi joga van mellette lenni,mint az anyjának.Szóval perpillanat nem tudom megérteni az ilyen nőt/nőket.Ketten csináltuk,ketten fogunk "szenvedni"vele,és ketten örülünk majd neki...
2010. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk a helyzet a következő volt! Lányom 6 éves,és Júliusig köztünk aludt. A Fiam 4 éves,és raktunk az ágyunk mellé egy gyerek heverőt,oda lett tolva,és Ő meg azon aludt. Úgy alszanak el mind a ketten,hogy a kisujjamat fogják, a fiam még a tetejébe a körmömet pattogtatja.Ez tartott nyárig. Apa nem aludt külön soha. Van csodás gyerek szoba...minden széppel és jóval...hát az lettek az együttléteink ,,lebonyolítva,,.Mindkettőnknek jó volt így,hogy közel voltak a gyerekek.De! Valami történt velük,gondolom elérték azt a kort,hogy közölték egy este,hogy Ők a saját szobájukban akarnak aludni. Néztünk is egymásra Apával,ez most ugyan mi?? Hát átpakoltuk a motyót,és attól az estétől kezdve külön alszanak. Még most sem értem,és hihetetlen. De megmondom őszintén,azért már annyira nem bántuk,mert csak jobban elférünk így,és már a pocakban a 3. is. De hangsúlyozom,nem erőltettük volna rájuk. Megvártuk míg saját akaratukból átvonulnak. Vannak akik ki voltak akadva,hogy még velünk alszanak...van aki nem,mert náluk is így van...és persze melyik gyerek milyen. Van amelyik igényli..van amelyiknek kell az egyedüllét.
2010. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi rosszat...a nagyobbik fiam 6 hetes koráig volt a mi szobánkban,onnantól a sajátjában,de akkortól végig is aludta az éjszakát.A kicsi5 hónapos koráig,akkor raktuk át a szobájába.8 hónapos koráig nem volt semmi gond(akkor kezdett fogzani),és akkor elszabadult a "pokol"...most 2.5 éves,a rendszer a következő:este felmegyek elaltatom(a rácsos ágy egyik oldala ki van véve,így tud jönni-menni)úgy,hogy mellé fekszem(az ágya mellett van számomra egy ágybetét).Ez kb. 10-15 perc,10 körül.Onnantól a férjemé vagyok(megyek a hálóba).Hajnal 2-3,vagy 4-5 körül(ahogy ébred),kiabál,hogy anya.Én akkor fogom a cuccom,és átvonulok Hozzá...aztán alszunk kb. 8-ig.Így a férjem is tud aludni,mivel Ő reggel korán kel.Szeretnénk még gyereket,és tudom-mivel megbeszéltük-,hogy a férjem tolerálná,ha a kicsiknél aludnék...ezt én azzal "köszönöm" meg,hogy nem hanyagolom el Őt,és hagyom pihenni.
2010. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok:szóval este nem hanyagolom el a férjemet(hetente 2x-3x szexelünk(és fogunk,a jövőben is,a gyerekek számától függetlenül),de hajnalban hagyom aludni(ezért megyek át a kicsihez,és nem hagyom sírni)
2010. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!