Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! 5és fél hónapja...

Anyukák! 5és fél hónapja szültem, és azóta nem telik el nap anélkül hogy újra felidézném. Mikor fog ez változni?

Figyelt kérdés
Fantasztikusan imádtam a pocakos létet, a szülés napján is inkább izgultam mint féltem, nagyon szép emlék maradt. Minden nap eszembe jut, szeretném még átélni ezt a csodát. De mikor fog halványodni az emlék, vagy ritkulni a rágondolás? :) tapasztalatok? :)
2010. nov. 7. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó neked.Én már 15 hónapja szültem, de annyira borzasztó volt, hogy még mindig nem hevertem ki.Szerintem nem is fogom, így lehet, hogy te sem??
2010. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
remélem sosem!! :)) én is minden nap gondolok rá, és nagyon jó, hogy így fel tudom idézni!! :)) remélem, akkor is ilyen boldog érzés lesz anyának lenni, ha a most 9 hónapos kisfiam már kamaszodik és majd az "idegeinkre" megy :))
2010. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmikor.nekem lassan 1 éves lesz a fiam,de még mindig eszembe jutnak dolgok.tegnap zenét hallgattunk és elaludt a vállamon.akkor azért sírtam,mert mikor még pici volt,ugyanezekre a zenékre aludt el nálam.
2010. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én pont így vagyok, mint te. Állandóan visszagondolok a terhességre meg a szülésre, és nagyon szeretném újra átélni (annak ellenére, hogy fájdalmas volt). De a férjem csak kb. 3 év múlva szeretne újra babát, úgyhogy még várnunk kell.

Egy 5 hós kisfiú anyukája.

2010. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi sem mostanában tervezzük a kistesót, de már most azon gondolkodok, hogy ha ő már úton lesz nem tudok annyira csak ráhangolódni mint a kisfiamra. Hiszen akkor már ott lesz egy 2-3éves lurkó aki sok figyelmet és foglalkozást igényel. Az első babának megvan a csodája, hiszen minden dolog teljesen új. Úgy félek hogy nem leszek ennyire "elragadtatott" a második babával? Vagy ez butaság? Remélem.... :)
2010. nov. 8. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!