Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felelőtlen vagyok, hogy járok...

Felelőtlen vagyok, hogy járok sétálni szülés után pár nappal?

Figyelt kérdés

Simán szültem gátvédelemmel. 5 napos volt a babám, mikor lementem először sétálni a 23 hósommal, addig a picire apa vigyázott. Aztán mentünk másnap is, harmadnap is...

Ne komoly sétára gondoljatok, csak a közeli parkban bogyószedés, avartúrás, falevelezés kb 3/4 órát.

Ma már ment dolgozni a férjem, így a 11 napos baba is jött velünk, de ma csak fél órát (jó idő van itt, nincs hideg, nem esik, nem fúj).


Minden áldott nap megszólt valaki, hogy miért nem otthon fekszek, miért mászkálok az utcán.

Én ezt nem értem, tényleg olyan gáz ez? Nem erőlködök, és itthon sokat pihenek, de szerintem egy kis friss levegő még nem ártott meg senkinek.


Mit gondoltok? Köszi a véleményeket.


2010. nov. 8. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanmár,nem kell az ilyenekkel foglalkozni..Én ugyan császáros voltam,de kb. 8 nappal a szülés után a teli vizes ruháskosarat cipeltem ki h kiteregessek,annyira jólesett h végre csinálhatok vmit.Azt tedd,amiről érzed h a javadat szolgálja.
2010. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2010. nov. 8. 15:37
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan, dehogy!

En ketszer szultem gatvedelemmel.

elso fiam kulfoldon szuletett reggel hetkor, este hatkor mar otthon voltunk, masnap reggel hetkor mar a lakast ramoltam ossze es mostam, mert otthon vajudtam, jo nagy kupit hagytunk magunk utan, amikor szulni mentunk, magzatvizes torolkozo, nyakos lepedo, sorolhatnam, a gyerekdoki es a szulesz meg jott vizsgalodni reggel 9re, nem akartam oket ugy fogadni.

A masodik gyermekem mar itthon szuletett, de a nagyobbik akkor meg csak 14 honapos volt. En is mentem vele setalni, munka is volt a ket gyerekkel boven, bevasarolni is kellett mennem, amint akadt valaki, aki otthon marad a picivel.

Jelentem: nekem semmi bajom, nem fajt semmim, hat hetes kontrollon minden teljesen tokeletes volt mindket esetben, a hasam visszament, sot, szerintem keves laposabb has van az enyemnel.

Szoval en nem ertem, hogy miert kell sapitozni.

2010. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez miért lenne baj?

Én a vágásom mellett kívül belül repedtem, délután 5-kor toltak ki a szülőszobából, de este 8-tól hajnal 3-ig sétálgattam a babámmal a kórház folyosóján, mert ha bementem vele a kórterembe üvöltött. Nem kis táv amit megtettünk akkor. Semmi bajom nem volt. Szülés után 4 nappal már autót vezettem.

2010. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!