Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyesen / gyed-en lévő kismamák...

Gyesen / gyed-en lévő kismamák, ti visszamentek dolgozni még a gyermeketek 2 éves kora előtt vagy megvárjátok azt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Én vissza akartam két éves kora előtt, de nincs bölcsi, ha kifizetem a családi napközit, annyi marad majdcsak mint a gyedem, tehát nem éri meg.Inkább összehozzuk ketteskét:-)))
2010. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én vissza akartam de így hogy elveszik a gyest munkavégzés mellet, nem tudom kifizetni a magánbölcsit (állami nincs) mert akkor rosszabbul jönnénk ki anyagilag mintha gyeden vagyok itthon :( és még egész nap más is nevelgetné a 17 hós lányomat)...:(

Így meg marad a parázás hogy mikor 2 éves elmúlik, lesz e munka számomra -....(valószínű amúgy hogy nem..)legalábbis itt helyben és a szkmámban tuti nem.:(

2010. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most másfél éves a kislányom. Nem megyek vissza dolgozni, bár szeretem a hivatásom. Mégis úgy döntöttem, hogy ameddig lehet, itthon maradok a kislányommal.
2010. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondoltam arra, hogy visszamegyek, de csak jövőre lesz bölcsi, meg anyagilag sem éri meg igazán (gyeden vagyok).

A lényeg amúgy az, hogy korainak érezném a lányomnál, így a gyedet megvárom, amíg lejár, 27 hónapos lesz, amikor bölcsibe kerül.

Munkahelyemen már szóltam, várnak vissza jövőre szeretettel, nagyon remélem, hogy abban a munkakörben, amit a régi helyett szeretnék...

2010. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első gyermekünkkel itthon maradtam gyesen (2-3 éves koráig) de közben terhes lettem és épp vége lett a gyesnek mire született a kicsi.Nem sokára 2 éves lesz,most már vissza megyek dolgozni.Most már muszáj,

1 gyerekkel sem volt könnyű 25eft gyesből,2-vel meg pláne.Kicsi megy bölcsibe,de most meg csak 6 órában lehet gyes mellett majd dolgozni,amit én nem is bánok,tényleg több idő jut így rájuk.Csak kérdés a munkahelyem alkalmaz e 6 órában???

2010. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

13:10-nek:

Sok szerencsét Neked hozzá!

:)

2010. nov. 10. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!