Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyennek képzeltétek szülés...

Milyennek képzeltétek szülés előtt gyermeketek, milyen lesz, és mennyire más 2-3 évesen?

Figyelt kérdés

Én azt hittem, hogy majd barna szemű, barna hajú, kissé kreolosabb bőrű lesz, mert apa hiába világosbarna, fehér bőrű, zöld szemű, azt hittem a sötét jobban fog dominálni.

Erre lányom 3 éves lesz, szőkésbarna, kék szemű, fehér nagyon a bőre.

Sokan azt hiszik nem is az én gyermekem :)

Az orra és a szája az ujjai hasonlítanak rám, a többi mind az apára.

Azt hittem, hogy ő is nagy baba lesz majd, mert én 56/3600, párom 55/4200-zal született, míg lányom 48/3400, időben.

Most is alacsonyabb és könnyebb társainál, elég rosszul étkezik, közben azt hittük, hogy majd kis döncike lesz.

szóval teljesen másmilyennek képzeltük el a terhességem alatt.

Veletek volt ilyen?


2011. aug. 29. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még várandósan megálmodtam, hogy milyen lesz a kisfiam olyan 1-2 évesen. Szőke, kékszemű, fehér bőrű, kerek arcú volt. A férjemnek meséltem, mondta, ne éljem bele magam. Amikor megszületett a fiam hosszú, sűrű, barna hajjal emlékeztetett is rá a férjem, hogy mit modott. Én meg csak nyugodtan mondtam neki, hogy van egy éve, hogy megváltozzon. Egy éves korára pedig olyan lett a fiam, mint álmomban. Még a ruha is stimmelt, pedig úgy kaptuk pár hónapos korában.:)
2011. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én barna hajú, barna szemű kislányról álmodtam, erre lett egy szőke hajú, fehér (érzékeny) bőrű, zöld szemű szépségem :)

Barna vagyok, néztek már bébiszitternek a saját gyerekem mellett... :-)

2011. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 4D volt furi, elég nagy orrát mutatott, de szerencsére teljesen arányos, szép orra van. Én a gyerekkori fényképeim alapján magamat látom benne, szépnek látom nagyon. Végül a párom is, mint én barnahajú és világos szemű, világos bőrű. Talán a kisfiam haja világosabb, mint a mienk, de ilyennek képzeltem, bár ez még változhat, ahogy nő. Most 1,5 éves. Nálunk a doki csodálkozott, hogy a 38. héten ilyen szép nagy lett, 3850g-vel született, ahogy kiemelte a hasamból, ez volt az első kérdése, hogy ilyen nagynak néztük az uh-n is? Igazán nem volt nagy pocim, talán ezért is.
2011. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is barna hajú/barna szemű kisfiúról álmodtam és lett egy szőkésbarna hajú kék szemű zsiványom. :)

A szemét nem tudom kitől kapta, apáé zöld, enyém barna. :)

Az uh-on azt mondták turcsi orra van... meg is ijedtem nagyon, majdhogynem sírva fakadtam, de nincs vele semmi baj. Gyönyörű pofija van. :)

2011. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kék szemű, szőke, göndör hajú fiút szerettem volna, de a 25. héten kiderült, hogy Lányka lesz. Az előzőek sem jöttek be, világosbarna haja van (de hullámos!) és gyönyörű nagy zöldesbarna szeme.

4d-n mondta a nő, hogy milyen izmos vádlija van (nekem is az van, Apának nem igazán) és tényleg az lett. Gyönyörű szép Kislány (mások szerint is) és tiszta apukája, tőlem talán a pisze orrát örökölte meg a husis száját. Fehér bőrű, mi is azok vagyunk. Mi azon viccelődünk, hogy nálunk nem az apa, hanem az anya személye kérdéses! ;-)

Amúgy belsőre tisztára olyan, mint én: maximalista, makacs, hisztis...

2011. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!