Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is erősödött, elmélyült...

Másnak is erősödött, elmélyült a kapcsolata az édesanyjával amióta gyermeket szült?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Határozottan igen, de kölcsönösen szerencsére.
2010. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen de a fizikai távolság nem csökkent sajnos még mindig az ország másik végében lakik.
2010. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem eddig is nagyon jó és szeretetteljes volt a kapcsolatom anyukámmal, de mióta anya lettem, még erősebb lett, és olyan jó érzés amikor átöleljük egymást...

Nehéz lehet neked kedves második válaszoló... Marad a telefon vagy a kamera?

2010. nov. 8. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem sőt, mi eltávolodtunk. Szerintem nem tudja feldolgozni, hogy most már nemcsak az ő 33 éves lánya vagyok, hanem a 22 hónapos kis unokájának az anyja is. Viszont az unokáját imádja.
2010. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem. Nem tudja elfogadni, hogy én "másképp" csinálom a gyereknevelést...sok a konfliktus ez miatt.
2010. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Telefon, msn


és még munkaképes járja az országot igy havonta kéthavonta lát mindket.

2010. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is jobb lett a viszonyunk anyukámmal. Mondjuk elköltözött Németországba (dolgozni), amikor 6 hónapos volt a lányom, de 2-3 havonta hazajön 2-3 hétre.

Minden reggel skype-on beszélünk.

Azóta született még egy lányom, ő 11 napos, az első lányom 23 hós.

Most jön haza megint anya a héten, már alig várom :)

2010. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,ugyanolyan maradt.Illetve részemről kis keserűség is vegyül a dologba,mert úgy érzem,valami félresikerült a gyermekkoromban.Éppen azért jönnek elő ezek a negatív érzések,mert már én magam is anyuka vagyok.Szomorú.

A kisfiunkat amúgy ő is nagyon szereti.

2010. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nem változott, ugyanolyan (jó) maradt.

Viszont megértőbb lettem a régmúlt dolgokkal, mert már értem, sokszor mi vezette őt egy-egy esetben.

2010. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!