Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénz jut a karácsonyi...

Mennyi pénz jut a karácsonyi ajándékokra?

Figyelt kérdés

Csak a gyerek(ek) ajándékára lennék kiváncsi.

A rokon gyerekeknek mennyit szánsz?


2010. nov. 8. 17:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Saját gyermekemnek 10.000- 20.000 ft között gondoltam. Igaz ebből 3 könyv, ami kapásból 8.000 forint. Kettő rokon gyermek van a családban akinek ajándékot veszek, fejenként 5.000 forint értékben.
2010. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos semmennyit! Fontosabb dolgok is vannak az ajándékoknál. Örülök, ha kajára lesz pénzünk(pedig mindketten dolgozunk és nem költünk feleslegesen). Két kislányom van, még picik így nem fog feltűnni, hogy eltelt még 1 karácsony ajándékok nélkül.

Rokon gyerekek nincsenek, így ilyen "problémánk" nincs.

2010. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

anya öcsémre(9) 20-at szán,én meg szerintem kapok vmi apróságot meg pénzt

öcsém mondjuk még nagymamáktól is kap 10-10 értékben kb,meg tőlem is 5-10-ért,meg szomszéd barátoktol is mindig drágát kap

23/L

2010. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Rokon "kicsi"gyerek nincs(18 évesből van 3),de kb.10-10 ezer ft-ot kapnak(ők tudják mire kell nekik,ezért adunk készpénzt).A mi 18 évesünk kb. 20 ezer ft-ot(plusz ruhaneműt,édességet,könyvet,amit szeretne),a 2.5 évesünknek olyan 30-40 ezer ft értékben vásárolunk(már vettünk egy Playmobil darut,ami 17 ezer ft volt,meg 3 doboz fa építőkocka készletet,amiből az egyik repülőtér,a másik város,a 3. általános kocka)).
2010. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Saját gyerkőcünknek 10 ezret, rokongyerekek sajnos még nincsenek.
2010. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 30 e ft-ot költünk rá mi, a nagyszülők 20-20 e ft-ot, rokongyerek nincs.
2010. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekem van, rorkon gyerek nincs(illetve van 2, csak nem járunk össze)

Előrelátó voltam és minden nap nyár óta elraktam egy 200 forintost ,ezidáig már összegyúlt több mint 20 ezer forint, karácsonyra lesz 30 ezer is:-)))

Fiam LEGO-T kért, a kicsi DUPLO-t kap, a 30 ezerből simán kijön, sőt másra is jut belőle

2010. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Rukon gyerekek 5-7 ezer. Saját....húúúúú. Hát már most vettem neki ajándékokat kb 20 ezerért és még nincs vége a listának szerintem közel lesz az 50-hez.

Nagymamáktól dédiktől kb 5 ezerért kap.

2010. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Körülbelül mi is 50 ezerért veszünk kislányunknak ajándékot, de mi magunknak is. Szóval nincs különbség árban anya, apa, és a lányunk ajándékai között.

Rokon gyereknek kb. 10 ezerért fogunk venni valamit!

2010. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén? Semmi. Idén saját készítésűek lesznek (tellne rá, de a gyereket nem nevelem arra, hogy a pénzről szóljon a Karácsony)...eléggé félrenevelték már ezt a társadalmat, ideje mást elkezdeni...barátnőmmel kampányolunk ez ellen...új és pénzes ajándékot nem adunk egymásnak, sem a gyerekeinknek.Például én varrtam nekik babákat, a lányai szülinapjára.Ez az egyik...nemtudom hová tettem a közös képet:S ...na mindegy a másik csak abban különbözik, hogy barna a haja:


[link]


A lányom idén egy ilyen babát kap és egy mesekönyvet az ő életéről eddig.Saját szerkesztés, de még fogalmam sincs, hogy nyomtatom ki:S Mármint mire. Ez az én könyvem, pontosabban illusztrációt készítettem a Tomi a Nagy Almában történetemhez, de hát ilyesmit kap majd ő is Abigél a hippilány címmel:)


[link]


Tudom, hogy kell még rajta igazítanom, ez ilyen gyors skicc volt és photoshoppal készítettem, mert elromlott a szkenner és sürgős volt (ez viszont más téma:))


A férjem amúgy sálat kap:) Megvan zakkanva most a sálért:)Úgyhogy kötök neki egy szépet most:) Csííííííkosat, mert azt akarja:D


Másoknak még nemtudom:) Most már ők ketten a családom, szóval rájuk fókuszálok ^^

2010. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!