Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttátok a tv-ben, hogy...

Láttátok a tv-ben, hogy megint egy fiatal lány szült?

Figyelt kérdés
A 12éves holland lányra gondolok.Nem értem,hogy nem vették észre?!Szerintetek?
2011. márc. 31. 09:55
 1/9 Kriszti83 ***** válasza:
Hallottam róla. Én sem értem, hogy nem vette észre senki...a család, a tanárok?!
2011. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te jó ég!!!!12 éves????Mintha az unokatesóm most szülne....nagyon durva!!!!!
2011. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudjatok, de én az ilyet jól megverném az anyja helyében. Ha 12 évesen arra van esze,hogy mit hova kell dugni, akkor miért nem tud védekezni is??? Én nem értem,hogy lehetnek ilyenek az emberek, és hogy a környezete sem veszi észre. Hát én nem sajnálom cseppet sem. Más normális felnőtt ember meg küzd, hogy gyermeke lehessen. Én kiakadtam...
2011. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En is lattam (kulfoldon elek). Es itt arrol volt szo, hogy osztalykirandulason voltak ahol a tanito neni vagy tanar hivta ki a mentoket mert a gyereknek gorcsolt iszonyuan a hasa es nagyon rosszul nezett ki es rajott, hogy szulni keszul a lany. Aztan a mentosok ezt megallapitottak es megszuletett a kislanya. Ezutan elszallitottak oket a korhazba. Ugyhogy ebben az esetben meg a tanarainak sem tunt fel az iskolaba egesz ido alatt. :O Egyebkent a krohazban levo egeszsegugyi szemely nyilatkozott es elmondta, hogy tenleg semmi kulso jel nem utalt arra, hogy terhes lenne a lany. A lany nem nyilatkozik a gyerek apjarol es azt allitja nem tudta, hogy terhes.

Ami a lany csaladjat illeti: A szulok elvaltak. Az apa 2 evig volt bortonben mert szexualisan zakalatta a lany idosebb noveret. 2 ev bortonbuntetes utan az apa megnyerte a pert es a kiscsajt meg a batyjat magukhoz vette. Ugyhogy erre inkabb nem is talalok szavakat. :( Hogyan engedhette meg a torveny, hogy magahoz vegye a kisebbik lanyat amikor a nagyobbat szexualisan zakalatta? Hol a francba volt az anya!!! Ennyit a csaladjarol.

Na mindegy. :( Szobval itt ezt mondtak a hirekbe, nem tudom errol volt-e szo otthon is.

2011. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez külföldre menni, de még a tv-t sem bekapcsolni. A közvetlen környezetemben mostanában szült két 15 év körüli lány, az egyiknél akkor derült ki a terhesség, amikor már szült. Még jó, hogy nem otthon próbálkozott meg vele, hanem mentőt hívott. A szülő ott is tagadta, hogy bármit látott a lányán.

Egyikőtök azt írta, jól meg kellene vernie a lányt az anyjának. Hát szerintem meg az anyját kellene jól megverni. Nekem is 12 éves a lányom, még azt is észreveszem rajta, ha megjön neki, én szoktam beírni a naptárba.

2011. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
12:00-as valasszado vagyok. En is ismerek hasonlo esetet szemelyesen is. 15 eves lanyrol de azert 12 haaat azert az durva. Persze a 15 sem elfogadhato. Mi tengerre keszulodtunk egy nyaron csaladi baratokkal. En akkor 16 eves voltam. A masik csaladban volt egy 15 eves duci kiscsaj. Mentunk a kocsival es a csaj mar nagyon rosszul volt. Aztan utban a tenger fele meg kellett allnunk es mentot hivtunk a lanynak megszuletett a kisbabaja. Ugyhogy az anyukaja maradt vele a korhazba mi folytattuk az utat a tengerre. Itt viszont a lany tudott rolla de titkolta. A hasan is latszott, hogy kicsit ki van dudorodva de az anya szerint majbeteg volt. Kerdem en, hogy az anyaj nem ment vele a vizsgalatokra? Hogy tudta beadni az anyjanak, hogy majbeteg es a maja van megdagadva? Mar nem azert de ha az en gyerekem azzal jon haza a korhazbol, hogy majbeteg fogom es rohanok fel ala es egybol egy masik orvost keresk, hogy az is igazolja a diagnozist. Nem legyintek, hogy jol van lanyom akkor majbeteg vagy majd meggyogyulsz. Vagy el sem tudom kepzelni. Szerintem ahoz, hogy ezeket az embereket megertsuk olyannak kene lennunk mint ok, maskent felesleges is probalkozni akkar a lany akkar az anya szemszogebol. :(
2011. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is ismertem egy lányt 17 volt amikor szült.Ebben az volt a fura,h mi akkor 15évesen láttuk,h terhes,a szülei meg nem.A b.nőimmel töbször megkérdeztük,h nem e terhes,de tagadta.azért egy terhes has máshogy kerekedik.ez nyáron volt,úgyh csak a vak nem látta.szóval megszülte a pici babáját.Nem azt mondom,h egy 17éves nem lehet jó anya,de az a min.,h az orvosi vizsgálatokra elmenjem a k.mama!

értem én,h ennek a 15évesnek rossz volt a háttere,de a tanárok,és a védőnő hol volt??

számomra az még a megdöbbentő,amikor egy olyan nő mondja,aki már szült,h nem vette észre.ismerek egy nőt aki a 4.terhességét csak a szülés beindulásánál vette észre.hát erre nem találok magyarázatot.

Én még a teszt előtt megéreztem,h terhes vgyok,nemhogy akkor amikor majd kirúgta az oldalam:)

2011. márc. 31. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
11:57-es vagyok. Persze,ha családon belüli erőszak történt, az más eset. De annyira durva, hogy egy csomó szervezet van, akitől segítséget lehetne kérni,és mégsem teszik meg. Viszont,ha felelőtlenségről van szó,akkor tanuljon meg felelni azért a kis életért, akit az apukával teremtettek.
2011. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12:00-as valaszado vagyok

En sem ertem hiszen az en kisfiam is olyanokat tudott rugni, hogy az messze all a belmozgastol stb. :) ugyhogy fogalmam sincs. Igen, azert is irtam, hogy a tanarok nem lattak???? Mert mondjuk ha az apukajaval elt meg a batyjaval meg elhiszem, hogy egy idegbeteg apa nem veszi eszre (mert ugye irtam, hogy mar bortonben is ult a ficko, ugyhogy tuti nem szazas), de azt, hogy a korulotte levok sem???? de tenleg hallani ilyen torteneteket ugyhogy biztos, hogy letezik de tenelg annyi jele van foleg amikor megmozdul a baba. Hiszen az ember meg kivulrol is latja a pocakon ahogy mozog es rug. Ahhh, en sem ertem!!

2011. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!