Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a szenteste-...

Hogyan oldjam meg a szenteste-kérdését?

Figyelt kérdés
Férjem anyukája egyedül él, elvárná hogy vele szentestézzünk, ahogyan ez tavaly is volt.De én most a szüleimmel szeretnék.Van egy 10 hónapos kisfiunk, ő ugye még hamar elfárad, így nem tudjuk majd megoldani azt sem,hogy mondjuk este hatig nála vagyunk, utána anyuéknál.Meg ugye a babámat se szeretném rángatni....Arról már álmodni se merek, hogy hármasban legyünk szenteste,mert ki is tagadna minket a CSALÁD...
2010. nov. 14. 14:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Látom másnak nagyobb a bátorsága és meg meri mondani hogy így lesz és kész!!!Idén én is megpróbálom, következő karácsonyra csak megbékülnek.
2010. nov. 15. 06:52
 12/16 anonim ***** válasza:

Sok sikert!! Hidd el megéri, ha most nem állsz a sarkadra akkor soha!

Az egyik válaszoló (harmadik? talán).

2010. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én nagyon nem tudok tanácsot adni attól függ mennyire ragaszkodsz az elképzelésedhez. a mi történetünk is hasonló mindig kellett mindenhova szenteste anyós,én családom stb..nyáron született meg a kislányunk és már akkor megfogadtam hogy innentől a szentestét már együtt töltjük 3-an mert egy kis család vagyunk:)páromnak nem tetszik azt mondta megyünk anyósomékhoz...hát én addig fogom mondani amíg itthon nem maradunk...nem érdekel a következmény:)
2010. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A gyerekkori örökséget viszem tovább én is.

Szenteste otthon hármasban. Amíg nem volt a lányom, elszaladtunk anyukámhoz (mert egyedül él), de most már a gyereknek csinálunk karácsonyt.

Első és másodnapján pedig a férjemék családjával, illetve az enyémmel ünnepelünk.

Előkarácsony a nagymamáméknál szokott lenne apámékkal és a nagynénémmel együtt.

Annyi még, hogy anyósomékkal mi együtt lakunk. Egy telken, két épületben, tehát szorosan vett szomszédok vagyunk, így ők 24-én délután átjönnek néhány percre karácsonyt köszönteni, de az este a miénk privátban.

Aki meg megsértődik, hét így járt. Nekem sem volt ez egyszerű, de ha ügyesen van tálalva anyósodnak, pl. anyuka drága olyan rövid így az együtt tölthető idő, legyen már 25-én anyukánál a család, és egész nap ott lennénk az unokával (aludni ott is tud a gyerek), és külön kaphatná meg az ajándékot a kicsi...stb...

Mi azért is szeretjük ezt a fajta túrás karácsonyt, mert minden nap van ajándék a gyereknek. Szenteste csak a miénk van a fa alatt, a többit a Nagyiék Jézuskája a Nagyihoz viszi.

2010. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez nem azt jelenti, hogy batrabbak vagyunk!

Te most teremtetted meg a sajat kis kulon otthonodat, es lekell vallni a szuloi haztol!

Te ha most ezt nem igy fogod megoldani, ahogyan Te szeretned, akkor eleted vegeig ugy fogsz elni, ahogyan masok dirigalnak.

SZENT este maradj otthon, es a kovetkezo napokban menjetek el a szulokhoz, ehhez jogod van!

2010. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak a szülők is mentek a nagyszülőkhöz annak idején. Persze anyósom arról már elfelejtkezett, hogy anno ő csak 26-án jelent meg az anyósánál:-)))
2010. nov. 16. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!