Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudja-e a férjed/párod, hogy...

Tudja-e a férjed/párod, hogy nem az övé a gyerek? (Ismersz esetleg ilyen esetet a környezetedben? )

Figyelt kérdés
Egy felmérés szerint, minden 4.-5. gyerek, nem a férjtől van!!
2011. ápr. 26. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Úristen. Ezt hol olvastad?
2011. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Az a helyzet, hogy az esetek legalább felében vércsoportból kiderül. Pl. két A-s vagy egy A-s és 0-s vagy két 0-s szülőnek sehogy sem lehet AB-s vagy B-s gyereke, ahogy két RH mínuszos szülőnek sem lehet RH pluszos gyereke. Ha nagyszülők, esetleg dédszülők vércsoportját is ismerjük, akkor ha a szerető vércsoportja más, mint a férjé, még nagyobb eséllyel meg lehet mondani, ha mástól van a gyerek. Ha nem, akkor ott van a DNS vizsgálat.
2011. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
7%

Na nyugi, azért ez így nem teljesen igaz.

Azt is tedd hozzá, hogy ebben benne vannak az örökbefogadott gyerekek is, de való igaz, hogy ez még így is b*aszott magas arány.

De nem kell messzire mennem, nem egy ismerősöm van, akinél ez a helyzet, csak van, aki tud róla, mert nem lehetett nem észrevenni, meg van aki nem vágja.

Nem hiába nem nézem sokba a nőket...

2011. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Tudomásom szerint nincs ilyen a környezetemben.

Azért ez elég nagy számnak tűnik ( mármint a 4.-5. gyerek). Különben meg nem értem, hogy lehet úgy élni, hogy bármikor kiderülhet a dolog. Ha valaki félrepolkázik annyi esze lehetne, hogy védekezzen. Meg azért mekkora szemét dolog más gyerekét neveltetni úgy egy férfival mintha a sajátja lenne. Nekem ez az egyik legvérlázítóbb hazugság, amit egy nő elkövethet.

28/n

2011. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Igen,a 2 öcsém nem édesapámtól van és ez nemrégen

derült ki....szomorú és apukám számára megalázó...

2011. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Amerikában.
2011. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az utolsóval, erkölcstelen és etikátlan, főleg ha a férfi nem tud róla, hogy nem az övé. Sok ilyen nő létezik sajnos, de ugyanolyan rossz az is, hogy ez alapján minden nőt beskatulyázunk, mert nagyon sokan nem ilyenek. Köztük én sem. Nem csalnám meg a párom, nem adnám fel azt, ami köztünk van, még ha jobbal is kecsegtet a másik... de szerencsére nem vagyunk egyformák. 25/n
2011. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12:07-esre gondoltam, vele értek egyet :)
2011. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
11:59-nek.Pontosan ugyanannyi gyereknek az apja mással nevelteti a gyerekét, ahány gyereknek az anyjára ez igaz. Csak az anya legalább maga részt vesz ebben. Miért tartod ezt csak a nők hibájának? Minden nőhöz kell egy férfi is, hogy ez létrejöjjön.
2011. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos NAGY a valószínűsége, évekkel ezelőtt én is olvastam, (kicsit más adat)a Magyarországi házasságok 40%-ában NEM a férj a VÉRSZERINTI apa. Ez RÉMISZTŐ!!!
2011. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!