Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A családi pótlékot, gyedet...

Tundi79 kérdése:

A családi pótlékot, gyedet (kb ) mikor folyósítják ki? mert október 12. én igényeltem és még nem jött ki!

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 05:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel őket mert rajta ülhetnek a papírodon.Attól is függ számlára vagy postára kérted a pénzt.
2010. nov. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia. számlára kértem! de akkor asszem meg csörgetem őket...
2010. nov. 17. 07:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy valami gáz van, mert 20-a náluk mindig a zárás napja, vagyis minden hónap 20-ig kell megérkezni hozzájuk az igényléseknek és akkor időben utalniuk-postázniuk kell. Feltétlen telefonálj!
2010. nov. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ilyenkor kit hívjak?? rögtön a Ceglédet?? vagy ahova beadtuk a papírt?
2010. nov. 17. 07:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, azt az irodát hívd, ahová elküldted a papírokat! Valószínűleg tényleg ülnek a papírokon, bár igazság szerint 1 hónap az átfutási idő...
2010. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Számlán nekem mindig a hónap második munkanapján rajta van. De hogy mikor van zárás, azt nem tudom.
2010. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A csp esetében az elbírálási idő 30 nap. Én úgy emlékszem, hogy sem csp-t, sem gyedet (ez tuti) nem utalnak hó közben.

Ha a munkáltatódhoz adtad be a gyed kérelmed, akkor nekik már utalniuk kellett volna november 10-ig. Ha az oephez adtad be a gyed kérelmedet, akkor nekik 30+15 napjuk van az elbírálásra. Szóval türelem.

2010. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még valami:

Hiába hívod azt az irodát, ahova beadtad a csp papírjait, ők a másnapi-harmadnapi postával elküldték Ceglédre, felvilágosítást csak Cegléden fognak tudni adni, hiszen az érdemi ügyintézés ott van.

2010. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha október 12-én adtad be a papírjaidat (tegyük fel, minden rendben velük) van 30 napjuk az elbírálásra- tehát november 12 az elbírálási határidő. Hó közben nem igen utalnak, így a következő utalásban lesz benn, tehát december elején várhatod.
2010. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!