Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik illik jobban a vezetékn...

Melyik illik jobban a vezetéknévhez? Vagy vannak jobb ötletek?

Figyelt kérdés

Juhos Brendon Juhos Noa

Juhos Benett Juhos Ajna

Juhos Kevin Juhos Mira vagy Mia

Juhos Márk

Juhos Máté

Juhos Leo


2010. nov. 17. 13:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Márk vagy Máté!!! a többi nagyon nem tetszik!

Előttem írták az Enikőt!Az nagyon jól hangzik:)

2010. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
benett,noa:)
2010. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
borzalmasak ezek a nevek.Külföldön éltek?az egyetlen,ami jó, az a Mia.Ami elmegy az a máté. a többi idegen majmolás
2010. nov. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Utolso, a Mia is idegeb majmolas. Moatanaban egy par celebnek a lanyai Mia nevet kapott.
2010. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
utolsó, a Mia a Mária becézéséből alakult ki.A Mária meg nem idegen majmolás
2010. nov. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Utolso, regen, a Maria soha nem volt becezve Mianak, csak azota, miota a celebek hasznaljak, tehat majmoljuk oket.
2010. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
jó legyen neked igazad,úgy látszik te okosabb vagy,a mia is idegen majmolás.Bár nem tudom,hogy tesómat miért hívtuk már gyerekkorában miának,pedig akkor még nem létezett az a szó,hogy celeb.nekem egyre megy,én magyar nevet adtam a gyerekemnek,mert magyarok vagyunk.persze ha cigány vagy külföldi lennék,akkor adnám a fent felsorolt neveket.
2010. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
adjam azt a nevet a gyerekemnek hogy Ilona István Mária Géza Károly stb.. nem vagyok SE CIGÁNY SE KÜLFÖLDI! te vagy a régimódi!
2010. nov. 19. 20:31
 19/22 anonim ***** válasza:
én nem vagyok régimódi.a gyerekemet egyik általad felsorolt néven nem hívják.fiatalos de magyar neve van.én csak cigókat ismerek,akik így nevezik el a gyereküket.de ha nem tetszik a véleményem,minek tettél fel kérdést?Azt hitted majd mindenki bólogat neked?Én csak megírtam,hogy gagyik a nevek.ennyi
2010. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
a kérdésemet nem neked tettem fel!
2010. nov. 19. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!