Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kényes kérdés: Van valaki,...

Egy kényes kérdés: Van valaki, aki beleszeretett a szülészorvosába?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha leírnátok, hogyan történt az eset? Mi lehetett az oka? Mi történt utána?
2010. nov. 18. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett az enyém, de három oka is volt, hogy nem szerett(het)em bele. Az egyik, hogy nős, gyereke van. A másik ,hogy én is férjnél vagyok, és gyereket vártam, azért mentem hozzá. A harmadik kicsit muris ok: A vállamig ért :)
2010. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Hát én nem a szülész orvosomba, de az egyik orvosomba beleszerettem:)


Az oka: mondhatnám azt, hogy a kedvessége, de már az első pillanatban megfogott... A másik meg az, hogy látom rajta, hogy én is tetszem neki. Egyenlőre nem tudom, hogy nős e, de majd ha megtudom aszerint cselekszem, ha igen akkor hagyom, ha nem akkor meg...;)



Te történeted?:)

2010. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem vagy bele szerelmes, akkor az nem a te orvosod.Keress másikat!Persze azért kicsit átvitt értelemben.Én amikor megláttam a dokimat, tudtam hogy Ő az aki kell nekem, és csakis hozzá akarok járni!
2010. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval.

Én is éreztem hozzá egy időben erős vonzódást,de sztem csak a hormonjaim kavarogtak,és ha egy kecske lett volna az orvosom,abba is beleszerettem volna:)

2010. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat! A helyzet az, hogy én még midig nem gyógyultam ki teljesen a dokimból, pedig már több hónapja szültem. A férjemet szeretem, nála jobbat keresve sem találhatnék, mégis a dokiról fantáziálgatok, pedig valójában nem akarok tőle semmit. Csak annyira vonz valamiért!
2010. nov. 19. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!