Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nekem kellene keresnem a...

Nekem kellene keresnem a védőnőt vagy várjam meg, amíg ő jelentkezik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Márciusban voltunk nála utoljára, utána májusra beszéltünk meg egy találkozót. Arra nem tudtunk elmenni, de azt mondta, hogy nem baj, majd felhív és megbeszélünk egy másik időpontot. Azóta nem jelentkezett, holott régen az is előfordult, hogy váratlanul beállított. Orvoshoz járunk rendszeresen tanácsadásra, kapja az oltásokat stb. De mivel a védőnő egy másik körzetben van, így ilyenkor sem találkozunk. Mondjuk nekem nem hiányzik...
2010. nov. 27. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos rendszeresen ellenőrzi a gyereket akkor nem baj:)
2010. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi problémád, kérdésed, amihez szükséged lenne rá, akkor nem kell keresned szerintem

Az enyém is nagyon ritkán jön már (17 hós a babám)de amikor jön, akkor már nem is "osztogat tanácsokat" mint amikor még nagyon pici volt a baba, hanem inkább csak én elmesélem miket tud már,

Illetve én van hogy felhívom telefonon, ha valami kérdésem van, amihez ő is elég és nem kell orvos, mert kedves, segítőkész.

2010. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kell vinned a gyereket, ellenben a védőnő KÖTELES kijönni és meglátogtni a gyereket bizonyos időközönként. Úgyhogy te ne menj, viszont ha látni akarod, akkor hivd fel és kérdezd meg, hogy mikor jön.
2010. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk havonta jött egy éves koráig a fiamnak, az első hat hétben fix időpontban, majd később "váratlanul", persze tudta, hogy délelőtt általában itthon vagyunk. De ettől függetlenül a havi tanácsadáson is találkoztunk vele a gyerekorvosnál, mivel olyankor ő az asszisztens (ki más, hiszen nála jobban senki nem ismeri azokat a gyerkőcöket akik oda tartoznak), így mi havi kétszer is találkoztunk.
2010. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!