Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogy csinálja, ha két éves...

Ki hogy csinálja, ha két éves korában a lányom megy bölibe, én meg dolgozni, de még kell munkát keresnem, mert a régi helyre nem tudok járni? Hogyan érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy jövőre menne bölcsibe a manó,júliusban lejár a gyed,és arra gondoltam,munkáltatómnál kivenném a szabit(míg új helyet keresek),és majd szeptembertől felmondok,és kezdem az új helyen a melót.(Előbb sajnos nem mehet bölcsibe).

De mi van ha nem találok új helyet és közben el kezdtem a szabimat letölteni?

Lejár a szabi,ugye a régi helyre nem megyek vissza,és nincs új meló sem,akkor visszamehetek Gyesre?

Tudom kicsit zavaros,de tapasztalatokat várok,voltatok-e így ill. tudjátok -e így szabad-e.

nagyon félek,hogy nem találok új munkát,és akkor ott állok a sz...ban.

Hogy csináljam?


2009. szept. 2. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

a szabiból a bölibe a manó a cuci a telcsin a rucit



brrrrrrr

2009. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a gyest azt munka mellett is kapod 3 éves koráig!
2009. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyest munka mellet is kapod, ha van állásod, ha nincs (max 8 órás)

A bölcsődébe viszont minden változást be kell jelenteni, így azt is ha munkanélküli lettél. Ilyenkor a gondozókon és a telítettségen múlik, hogy maradhat-e a babád vagy sem, amíg nem találsz munkát!

2009. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is megkérdeztem,nekem jövő októberben jár le GYED és szept.-től megy bölcsibe(remélem)utána én is kiveszem a szabim,és megvárom míg felmondanak(felfognak,mert nincs olyan munkakör amiből eljöttem és ugíyanabba kell hogy visszavegyenek-törvény szabályozza.),mert közös megegyezést nem írok alá és akkor jár 3 év után 1 hónap végkielégítés.Én már a szabi alatt(de lehet már előtte 1 kicsivel)küldözgetek önéletrajzot,hogy mire eljövök amunkahelyemről,legyen másik.

Ja,nekem azt mondták a bölcsibe,hogyha bölcsi közben vesztem el a munkám,nem teszik ki a gyereket.(szerintem nem is kell tudniuk,hogy per pill. mondjuk 1 hónapig nincs munkahelyed)A lényeg,hogy amikor beiratod legyen munkáltatói a cégtöl ahonnan mentél szülni.

2009. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Kedves első,k..a okos vagy drága,de inkább a magad dolgával törődj!

2009. szept. 3. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!