Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vinnétek ajándékba újszülö...

Mit vinnétek ajándékba újszülött látogatásakor?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pelenkát. Azzal nem tudsz mellélőni :)
2010. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Csak hasznosat, játékból úgyis van elég...


Pl. popsitörlőkendőt a babának, gyümölcsöt vagy gyümölcslevet a mamának.


(Legalábbis én ezeknek mindig örültem :o)

2010. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.Baba ruhára is gondoltam.
2010. nov. 29. 15:04
 4/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nem tudhatod, hogy épp mire van szüksége, meg a méreteit sem pontosan. Én sajnos kaptam olyan cuccokat, amik egyszer sem voltak a babámon. :o(


Persze ha gyakorló anyuka vagy, akkor bele is trafálhatsz!

Csak akkor valószínűleg nem minket kérdeznél... :o)

2010. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát még nem vagyok anyuka majd csak januárba.Köszi a választ.Meg fogadom a jó tanácsot.
2010. nov. 29. 15:07
 6/15 anonim ***** válasza:

Olyat ami fogyóeszköz


Ruhát, játékot tényleg ne...én most a januárban szülő bnőmnek 100as peluscsomagot vezsek meg popsitörlőt...az első két lányánál kengut kapott és babaápoló termékeket

2010. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Maradok én is a pelusnál meg a popsitőrlőnél.Köszönöm.
2010. nov. 29. 15:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én pelust, popsitörlőt, babanaplót vittem a babának, anyukának meg gyümölcsöt, sütit. Hálás volt, mert már nem tudta hová rakni a sok felesleges ruhát. Nekünk is mindig ruhát hoztak, amiből úgyis annyi volt..
2010. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát örülök hogy rákérdeztem legalább lebeszéltetek a ruháról nagy valószínűséggel azt vettem volna.Köszi mindenkinek
2010. nov. 29. 15:38
 10/15 anonim ***** válasza:

De a pelenkát is jól gondold meg.

Amikor pici volt a lányom, hordták nekem ide a pampers sleep and playt és engem a világból lehetett azzal kikergetni, úgy utáltam, annyira nem volt jó a babámra. Ráadásul rendre kisebb méretet hoztak.

Előtte próbáld felmérni, valahogy hátuljövősen kikérdezni a barátnődet, hogy milyen pelust használnak és mekkorát (és szerintem 1 mérettel nagyobbat vigyél ajándékba).

2010. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!