Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova, kihez forduljak segítség...

Hova, kihez forduljak segítségért? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Vaterán vettem egy babakocsit.Párom személyesen ment el érte Nógrád megyébe Békés megyéből--arra volt melója),de az eladó hiányosan adta oda a páromnak aki persze nem nézte meg akkor a terméket,mert sietnie kellett.

Nem kaptuk meg hozzá a lábzsákot,és a pelenkázótáskát.

Ára :30.000ft volt,RAF POL KING babakocsi.

Többször kerestem az eladót,de nem reagál semmit az üzijeimre,nem válaszol.16 éves lányának tudom a tel.számát,aki szintén megbízhatatlan!!!

A vaterán másnak is eladta ugyanezt a babakocsit--olvastam a visszajelzéseiből--persze tök negatív!!!


Kihez,hova forduljak,hogy megkapjam a hiányosságokat,hiszen azokat is kifizettem neki!!!


Köszönettel.


2010. dec. 1. 11:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

14:53-as KÖSZI,ÍGY TESZEK!


Többiekkel együtt érzek akiket így becsapnak!

2010. dec. 2. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!